Bitcoin Milyarderlerinden Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin Milyarderlerinden Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde!

Önde gelen Bitcoin ve altcoin borsalarından biri, tam da altcoin’in rekor kırdığı gün DOGE’u listeleyeceğini duyurdu. Bitcoin milyarderleri Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından kurulan popüler borsa Gemini, artık DOGE için yatırma faaliyetlerinin başlatıldığını duyurdu. Alım satımın ise kısa bir süre içerisinde başlayacağını söyledi.

Borsanın kurucularından Tyler Winklevoss’un kaleme aldığı duyuruda aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

Dogecoin halkın parasıdır. Organik, saygısız ve eğlencelidir. Bir hükümet veya başka bir merkezi otorite tarafından bize zorla dayatılamaz, bizim için, insanlar tarafından, seçilir. Dogecoin, Bitcoin’in paranın kontrolünü insanlara geri verme geleneğini sürdürüyor. Evet, bu bir şaka coin’i, ancak tüm paralar bir şakadır. Ve tüm para hem bir fikir hem de ona olan inanç meselesidir. Paranın tarihinde, paranın çoğunluğu bizlerin söylediği ve inandığımız şey olmuştur.

Popüler altcoin Dogecoin (DOGE), bugün 0.50 doları aştı

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Dogecoin (DOGE) bugün öğle saatlerinde 0.53 dolara kadar yükseldi. Bu yükselişin ardında kripto ticaret platformu eToro’nun DOGE’u listelemesi gösteriliyordu. Artık Gemini da şaka-coin’i olarak tanımlanan altcoin’i listelediğini duyurdu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.