Bitcoin Milyarderleri Onayladı! Bu 7 Altcoin, Dev Borsada Listeleniyor

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin Milyarderleri Onayladı! Bu 7 Altcoin, Dev Borsada Listeleniyor

Üst düzey bir ABD merkezli kripto para birimi borsası olan Gemini, altcoin portföyünü genişletiyor. En zengin Bitcoin milyarderleri olarak bilinen Cameron ve Tyler Winklevoss, Gemini borsasının kurucu ortaklarıdır.

Bitcoin milyarderlerinin borsası 7 altcoin projesini listeliyor!

Winklevoss İkizleri olarak bilinen kripto milyarderlerinin borsası Gemini, yeni bir  altcoin listeleme duyurusunda bulundu.  Gemini, saklama mekanizmalarına DeFi tokenleri, altyapı varlıkları ve yardımcı kripto paralar ekliyor. Popüler Bitcoin borsası, MATIC, SUSHI, OCEAN ve daha fazlasını platformuna ekliyor. Gemini ekibinin en son resmi açıklamasına göre, platformda bir grup yeni kripto para kullanıma sunuldu.

Somnium Space (CUBE), BarnBridge (BOND), Injective Protocol (INJ), Livepeer (LPT), Polygon (MATIC), Ocean Protocol (OCEAN) ve SushiSwap (SUSHI) artık Gemini’de para yatırma ve saklama için destekleniyor. Bu kripto paralardan 6’sının ticareti çok yakında başlayacak, Ocean Protocol ile OCEAN tokeni ise yalnızca saklama hizmetleri için mevcut olacak. Ticaret, Gemini tarafından ABD Doları (USD) ile çiftler halinde API/FIX ve ActiveTrader ™ modüllerinde başlayacak.

Bitcoin Milyarderleri Onayladı! Bu 7 Altcoin, Dev Borsada Listeleniyor

Ocean Protocol ile OCEAN tokeni yalnızca saklama hizmetleri için mevcut olacak

Ardından, Gemini’nin mobil uygulamasında ve web arayüzünde yeni varlıklarla alım satım başlayacak. USD, GBP, EUR, CAD, AUD, HKD ve SGD çiftleri halinde yeni varlıklar eklenecek. Bu duyurunun en ilginç kısmı, Gemini‘deki DeFi varlık paketinin uzantısıdır. BarnBridge (BOND), SushiSwap (SUSHI) ve Injective Protocol (INJ), popüler merkezi olmayan finansal ekosistemlerin yerel paralarını temsil eder.

Poligon (MATIC) ve Ocean Protocol (OCEAN) tokenleri, merkezi olmayan finansmanda da kullanılıyor. Bu son listeleme duyuruları ile Gemini’deki toplam kripto sayısı 39’a çıkıyor. Gemini, 25 Eylül 2020’de Yearn.Finance (YFI), Curve Finance (CRV), Balancer (BAL) ve diğer DeFi varlıklarını listeleyen ilk ABD tarafından düzenlenmiş borsa oldu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.