Bitcoin Cash, Litecoin, Cardano: Hangi Altcoin Dibe Vurdu?

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin Cash, Litecoin, Cardano: Hangi Altcoin Dibe Vurdu?

Bitcoin ve birçok Altcoin, son birkaç ayda çok sayıda ayı ve boğa hareketi gördü. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 2 trilyon Dolar seviyesinin üzerine çıktı. Ancak sonrasında gerileme yaşandı. Bitcoin ve Altcoin’lerin fiyatlarında önemli ölçüde dalgalanmalar yaşandı. Halen de yaşanmaya devam ediyor.  Bununla birlikte, BTC hakimiyeti, ETH, XRP, ADA, LTC ve diğer trend olan Altcoinler’e daha fazla ışık tuttu. Popüler analist Credible Crypto, Bitcoin’in fork’u Bitcoin Cash’i desteklediğini ifade etti ve Altcoin’de “büyük potansiyel” gördüğünü belirtti.

Hangi Altcoin?

Bitcoin Cash, yazım sırasında, bir fiyat düzeltmesi kaydettikten sonra 661 Dolar seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte, ünlü trader mevcut dip noktaların yatırımcılar için harika bir alım fırsatı sunduğunu belirtiyor ve şu yorumu yapıyor:

Genel olarak buradaki en iyi seçimlerimden biri Bitcoin Cash. Sanırım dip seviyeleri görüyoruz. 300 Dolar seviyelerinin geleceğini sanmıyorum. Bu yüzden şimdiki seviyeler mükemmel bir alım fırsatı sunuyor.

Trader’ın bu yaklaşımı BCH’ye verdiği ilk destek değil. Daha önce de şu twet’i atmıştı:

HBAR’a vurgu

Ünlü trader diğer taraftan başka bir Altcoin’in de radarında olduğunu vurguluyor. Ünlü trader HBAR’ı elinde özel olarak tuttuğunu ve BCH ile ticaret olarak daha çok ilgilendiğini ifade ediyor. Elon Musk’ın sürdürülebilirlik çağrısından sonra HBAR, trend olan bir altcoin. LunarCrush’tan alınan verilere göre, artan sosyal hacminden de bu durum açıkça belli oluyor.

Bitcoin Cash, Litecoin, Cardano: Hangi Altcoin Dibe Vurdu?

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere analist, başka bir tweet’te yaklaşık 2 ila 5 dolarlık bir fiyat beklediğini vurgulamıştı.

Yazının yazıldığı sırada HBAR 0,248 dolardan işlem gördüyordu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.