Bitcoin Borsasından DOGE ve SHIB Yatırımcılarını Sevindiren Haber!

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin Borsasından DOGE ve SHIB Yatırımcılarını Sevindiren Haber!

2021’in en çok abartılan iki altcoin projesi artık kripto para borsası Bitrue (BTR)’da teminat olarak kabul ediliyor. İşte DOGE ve SHIB yatırımcılarını sevindiren haberin detayları…

Popüler altcoin projeleri DOGE ve SHIB, artık Bitrue’de teminat olarak kabul ediliyor

Singapur merkezli Bitrue (BTR) borsası, XRP merkezli hizmetlere odaklandığı için XRP Ordusundaki askerler arasında çok popüler bir borsadır. Ayrıca Bitrue (BTR), “köpek temalı kripto paraları” listeleyen ilk birinci sınıf borsalardan biriydi. Şimdi ise borsadan Dogecoin ve SHIB yatırımcılarını sevindiren bir haber geldi. Popüler altcoin projeleri DOGE ve SHIB, artık Bitrue Loan tarafından teminat olarak kabul ediliyor.

Bitcoin Borsasından DOGE ve SHIB Yatırımcılarını Sevindiren Haber!

Kripto para ekosistemi Bitrue (BTR) tarafından yapılan resmi duyuruya göre, borç verme/borç alma modülü Bitrue Loan artık Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu Coin’i (SHIB) teminat olarak kabul ediyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Dışarıdaki tüm DOGE ve SHIB sevenler için iyi haber, artık onları BitrueLoan’da teminat olarak rehin verebilirsiniz! Dahası, köpek temalı kripto paralarınızın değerini en üst düzeye çıkarmak için etkileyici bir %50 LTV’den ödünç alabileceksiniz. 

Dogecoin ve köpek temalı diğer kripto paralar, Elon Musk tarafından teşvik edildi

Her iki kripto para da Bitcoin (BTC) ve ABD doları Tether (USDT) gibi stablecoin’ler cinsinden krediler için rehin edilebilir. Teklif, %50’lik çok kazançlı bir “kredi-değer” oranını içeriyor. Bu, diyelim ki USDT cinsinden 1.000 doları borç almak için Dogecoin (DOGE) veya Shiba Inu Coin (SHIB) olarak 2.000 doları rehin vermeniz gerektiği anlamına gelir. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, hem Dogecoin hem de Shiba Inu Coin (SHIB), gerçek dünya kullanım durumları olmayan memetik kripto paraları temsil eder.

Bitcoin Borsasından DOGE ve SHIB Yatırımcılarını Sevindiren Haber!

Dogecoin (DOGE) ve köpek temalı diğer kripto paralar, Elon Musk tarafından agresif bir şekilde teşvik edildi. Bu arada, dudak uçuklatan rallilerden sonra, Vitalik Buterin elindeki bu kripto paraların önemli bir kısmını sattığından fiyatları düştü. Bitrue (BTR), büyük bir promosyon kampanyasıyla yeni bir fırsatı kutluyor. Dogecoin ve Shiba Inu Coin’i (SHIB) teminat altına alan herhangi bir kullanıcı otomatik olarak 10 XRP alır. Ayrıca borsaya göre, promosyona katılan ve teklif hakkında bilgi yayan katılımcılar, 1.000 Bitrue Coins (BTR) ana ödülü ile turnuvaya katılmaya hak kazanır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.