Bitcoin Borsasından, Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin Borsasından, Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde

Bitcoin borsaları zaman zaman koin listelemeleri yapıyor. Yapılan bu listelemelerde öne çıkan ana konu kripto para biriminin gelişmesi oluyor. Bu durum aynı zamanda fiyatın gelişmesi için de son derece önem arz ediyor.

Bitcoin borsası Bitfinex bu koini listeliyor

Kripto para borsası Bitfinex bugün bir açıklama yaparak Ocean Protocol isimli altcoin’i listeleyeceğini açıkladı. Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor:

Bitfinex ocean protocol (OCEAN) isimli altcoin’i listeleyeceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyor. OCEAN (ERC-20) koin yatrıma işlemleri 27/05/2021 9:00 AM UTC itibariyle açılmıştır. OCEAN ticareti 28/05/2021 09:00 UTC’de başlayacaktır. OCEAN, ABD Doları (OCEAN / USD) ve Tether tokenleri (OCEAN / USDt) ile işlem yapılabilecek.

Ocean Protocol

Ocean Protocol geliştiricileri; insanların, endüstrilerin, girişimlerin ve hükümetlerin temelde yatan özel verilerden ödün vermeden yüksek düzeylerde bağlantı kurmaları ve bilgileri paylaşmaları için bir yöntem oluşturmayı hedefliyor. Bu amaçla Ocean Protocol, blockchain teknolojisiyle desteklenen veri hizmetlerinin ve pazar yerlerinin oluşturulmasına izin veriyor.

Ocean Protocol’ün kurucularından Trent McConaghy, “Ocean, insanların veriyi açmadan verinin değerini ortaya çıkarmasına olanak tanıyor. Bu, gizliliği korurken açık izinsiz veri ekonomisinin potansiyelini nihayet gerçekleştirmek için bir altyapıdır” ifadelerini kullanıyor. Kriptokoin.com okuyucularının hatırlayacağı üzere Binance OCEAN’ı geçen sene 17 Ağustos tarihinde listelemişti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.