Bitcoin Borsasından “Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına” Müjde!

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin Borsasından “Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına” Müjde!

Yatırım platformu olan eToro, Bitcoin ve altcoin yatırımcılarına yönelik tekliflerine dört kripto para birimini daha eklediğini duyurdu. Bir açıklamaya göre şirketteki toplam kripto varlık sayısı 23’e çıktı. ABD merkezli müşteriler için bu sayı 20’de bulunuyor.

eToro, 4 altcoin projesini platforma ekledi

Aave (AAVE), Compound (COMP), Yearn Finance (YFI) ve Decentraland (MANA); eToro’nun platforma yaptığı en son eklemelerdir. Piyasa değeri açısından mevcut en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) kripto para birimleri arasında yer alan YFI ve MANA, sırasıyla 1.5 milyar dolar ve 1.3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Öte yandan AAVE 4.3 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip. COMP’un piyasa değeri ise yazım sırasında 2.03 milyar dolar. eToro’nun iş çözümlerinden sorumlu başkan yardımcısı Doron Rosenblum, bir duyuruda aşağıdaki ifadeleri kullandı:

EToro’nun bu yılki planı, yatırım yelpazesini genişletmek. Böylece kullanıcılar mümkün olduğunca geniş bir yelpazeye sahip olacak ve portföylerini çok farklı kullanım durumları için çeşitlendirebilme fırsatı bulacak. Bu dört tokenin eklenmesiyle bu yolculuğa devam ediyoruz ve bu yıl içinde daha fazla token eklemeyi umuyoruz.

eToro, NFT-dostu coin olan MANA’yı da ekledi

MANA’nın eToro’ya eklenmesi, endüstri genelindeki NFT patlamasıyla birlikte geldi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere MANA, NFT ticareti için yaygın olarak kullanılan Ethereum destekli bir protokole dayanıyor. Ayrıca kripto varlığı, dijital gayrimenkul satın almak için de kullanılıyor.

Bitcoin Borsasından “Bu 4 Altcoin Yatırımcılarına” Müjde!

Rosenblum, “Her zaman olduğu gibi, yatırımcıları araştırmalarını yapmaya çağırıyoruz. Her kripto paranın kullanım durumunu ayrıntılarıyla anlatan bir teknik raporu (whitepaper) vardır. Dikkatli olun ve yatırım yapmanın temel ilkelerini hatırlayın; portföyünüzü çeşitlendirin ve yalnızca aşina olduğunuz pazarlara ve araçlara yatırım yapın,” diyerek yatırımcıları uyardı. 2006 yılında kurulan ve sosyal bir yatırım olarak da bilinen İsrailli ticaret şirketi, yakın zamanda Bitcoin ekosisteminde değer yaratan şirketlere dayalı bir hisse senedi portföyü olan BitcoinWorldWide’ın resmi lansmanını duyurmuştu.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.