Bitcoin Borsası Narkasa, CHZ (Chiliz)’yi Listeliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Bitcoin Borsası Narkasa, CHZ (Chiliz)’yi Listeliyor!

Geçtiğimiz ay yeni kripto para listelemeleriyle ve kampanyalarıyla adından bahsettiren Narkasa.com, yakında CHZ listeleyecek!

Bitcoin borsası Narkasa CHZ (Chiliz)’yi listeliyor!

Platformlarındaki kripto para miktarını hızla artırma hedefinde olan ve detaylı çalışmalar doğrultusunda listelenecek başarılı projelere yer verdiklerini belirten platform,  kripto para listeleme planlarına CHZ listeyerek devam ediyor. Listelemede CHZ/TRY ve CHZ/USDT işlem çiftleri seçenekleriyle açılacak ve 24.05.2021 tarihinde CHZ yatırma çekme işlemleri ve 26.05.2021 tarihinde kripto para market işlemleri başlayacaktır.

Bitcoin Borsası Narkasa, CHZ (Chiliz)’yi Listeliyor!

Kripto para projesi Chiliz nedir?

Chiliz Socios.com tarafından oluşturulmuş spor, e-spor ve eğlence platformları için kurulmuş ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Spor ve eğlence sektörlerinin yanında bir çok çeşitli sektörle de entegre edilebilir bir sisteme sahiptir. Chiliz spor takımları ve benzeri olan kuruluşların, kendi toplulukları içerisinde bir değişim aracı olarak kullanılacak taraftar tokenları oluşturmalarına olanak tanır. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Juventus FC, Paris Saint German ve FC Barcelona gibi büyük futbol kulüpleri önde gelen iş ortaklarındandır.

CHZ Fiyat 0,223
Chiliz ROI %915
Piyasa Değeri 1,2 milyar dolar
Piyasa Değeri Hakimiyeti %0,08
Ticaret Hacmi 248,3 milyon dolar
Hacim/Piyasa Değeri 0,20
24s Düşük/24s Yüksek 0,231 dolar/ 0,266 dolar
7d Düşük/7d Yüksek 0,254 dolar/ 0,436 dolar
Piyasa Değeri Sıralaması 71. sıra
Bitcoin Borsası Narkasa, CHZ (Chiliz)’yi Listeliyor!Kaynak: Coingecko

Türk kripto para borsaları arasında öne çıkan Narkasa, bu kripto para listelemelerini kullanıcı talepleri doğrultusunda belirleyerek başarılı projeler üzerinden yol aldığını belirtiyor. Uluslararası kripto para platformu derecelendirme kuruluşu Hacken’ın siber güvenlik sıralamasına göre Türkiye’de 1. sırada bulunan Narkasa, platformlarının ve kullanıcı fonlarının son teknoloji tedbirlerle korunduğunu belirtiyor. Narkasa Referans Sistemi ile tüm işlemlerinizden %20 kazanç sağlamak ve SHIB alıp satmak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.