Bitci.com’un Katkılarıyla Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Ayna Tuttuk!

Kriptocat Haber Editörü
Bitci.com’un Katkılarıyla Bitcoin ve Altcoin Piyasasına Ayna Tuttuk!

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen lider Bitcoin ve kripto para haber portalı Kriptokoin, podcast serisinin ikinci bölümüyle karşınızda! Piyasada birçok ilke imza atan kripto para borsası Bitci.com‘un katkılarıyla hazırlanan ve ekonomi gazetecisi Mehmet Çoban moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz podcast’imiz bu bölümde Bitci Teknoloji Arge Müdürü Mehmet Tekçe ve köşe yazarı Serkan Aydın’ı ağırlıyoruz. Bitci.com katkılarıyla hazırlanan podcast serisinin bu bölümünde şu konuları masaya yatırdık:

  • G7 ekonomileri neden dijital yuan konusunda endişeliler?
  • Miami 2021 Bitcoin Konferansı Bitcoin için ne ifade ediyor ve bir katalizör görevi görür mü?
  • Geçen hafta bahsettiğimiz Çin’in Sichuan bölgesinde yapılan Bitcoin madenciliği için yerel toplantıda Bitcoin madencilerini etkileyecek ne gibi gelişmeler oldu?

Podcast serimizin bu bölümünde bahsedilen konuların yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dogecoin, Cardano ve daha fazlası hakkındaki kritik gelişmeleri farklı bir bakış açısıyla duyacaksınız. Ayrıca podcast’imiz de kripto para piyasasında yaşanabilecek olası gelişmelere dair yorum ve öngörüler de bulacaksınız. Bunlar ve daha fazlası için Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda kripto para yatırımcısının ve piyasaya yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği Kriptokoin.com’a ve YouTube kanalına davetlisiniz. Piyasadaki tüm gelişmelerden anından haberdar olmak için bizi takip etmeyi ve YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.