Birleşik Krallık Parlamentosu Üyesi Ethereum (ETH) Konusunda İyimser

Kriptocat Haber Editörü
Birleşik Krallık Parlamentosu Üyesi Ethereum (ETH) Konusunda İyimser

Kesin nedenlerini açıklamasa da bir Birleşik Krallık Parlamento üyesi, Bitcoin’den çok Ethereum konusunda daha fazla optimist olduğunu söyledi. Üye ayrıyeten “flippening”deri de bahsetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birleşik Krallık Parlamento üyesi Tom Tugendhat, ülkeyi mali alanında daha fazla yenilik uygulamaya çağırdı. Tugendhat, kripto para kesiminin büyümesini de özetledi ve Bitcoin’den fazla Ethereum’da daha fazla optimist olduğunu ima etti.

Birleşik Krallık Parlamento Üyesi Ethereum (ETH) Konusunda Optimist

Tugendhat, 2017’den beri Dış İlgiler Komitesi Lideri olarak vazife yapan İngiliz Muhafazakar Parti’li bir siyasetçidir. 2015’ten beri Birleşik Krallık Parlamentosu üyesidir.

Yakın vakitte yaptığı bir konuşmada, Birleşik Krallık hükümetini finansal stratejileri için daha yenilikçi bir yaklaşım aramaya çağırdı. O, dünyanın ülkelerin süratli bir formda ahenk sağlayamaması durumunda geride kalabilecekleri kıymetli bir değişimden geçtiğine inanıyor.

Tugendhat, bu değişimin bir kısmının çevrim içi alandan ve daha doğrusu kripto para ünitelerinden geldiğini görüyor. Ayrıyeten, Birleşik Krallık Parlamentosu üyesi dünyanın en büyük ikinci kripto para ünitesi olan Ethereum hakkındaki optimist görüşünü lisana getirdi. Sebeplerini özetleyemese de, “flippening”e değindi.

“Flippening” terimi 2017 ve 2018’de çılgınca tanınan olmuş ve Ethereum’un (ETH) dünyanın en büyük kripto para ünitesi olarak geçtiği (Bitcoin BTC) varsayımsal bir andan bahsediyor. CoinMarketCap‘e nazaran, 2017’nin ortalarında Ethereum, Bitcoin’i geride bırakmaya en yakın vakitleri yaşadı zira flippening anından yalnızca %8 uzaktı.

ETH o sırada başarısız olmasına ve sonraki yıllarda boşluğun kıymetli ölçüde artmasına karşın, birtakım destekçiler, varlığın BTC’nin hakimiyeti 2021’in başından bu yana büyük ölçüde düştüğü için öteki bir ralliye hazırlanıyor olabileceğine inanıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.