Birçok Tahmini Tutan Analist, Kârlarını Katlayacak 5 Altcoin’i Paylaştı!

Kriptocat Haber Editörü
Birçok Tahmini Tutan Analist, Kârlarını Katlayacak 5 Altcoin’i Paylaştı!

Dünyaca ünlü kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, büyük kazançlar kaydetme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki beş altcoin projesini açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Altcoin projeleri AAVE ve Avalanche’te güçlü hareketler bekliyorum

BTC çiftlerine odaklanan yeni bir analizde usta analist Michaël van de Poppe, para piyasası protokolünün yeni bir boğa döngüsüne girdiğini ve Bitcoin’e karşı patlamak için hazırlandığını söyleyerek listesine AAVE ile başlıyor. Analist, AAVE/BTC’nin önümüzdeki haftalarda 0.02 seviyesine veya son düşük seviye olan 0.005’ten yaklaşık %300’e yükselebileceğini belirtiyor.

Birçok Tahmini Tutan Analist, Kârlarını Katlayacak 5 Altcoin’i Paylaştı!

Michaël van de Poppe’nin listesindeki ikinci popüler DeFi parası, merkezi olmayan uygulama başlatma paneli Avalanche’dir (AVAX). Analiste göre, AVAX düzeltici hareketini tamamladığına göre, 0.00081 alanının üzerinde açık bir kırılma, AVAX/BTC için güçlü bir ralliyi ateşleyecek. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yılın başında bu büyük yükselişi gördük ve o zamandan beri bu büyük düzeltici hamleyi yapıyoruz. Ve AAVE ile FOMO’yu (kaçırma korkusu) kovalamadığımızı tartıştığımız gibi, aynısı AVAX ile de oldu. Burada olduğu gibi, gerçek fiyat referans noktasına kadar çok sert bir düzeltici hareketimiz olduğunu görebiliyoruz.

Michaël van de Poppe: KNC yüzde 110’luk ve CRV yüzde 132’lik bir ralliye hazırlanıyor

Analist, 0.0006’nın AVAX/BTC’nin %216’lık bir kazanç için muhtemelen 0.0019’a varan bir ralliyi yakalamak adına ideal giriş noktası olabileceğini söylüyor. Michaël van de Poppe’nin listesindeki üçüncü DeFi altcoin projesi, Ethereum tabanlı merkezi olmayan borsa Kyber Network’ün (KNC) Bitcoin çiftidir. Analist, KNC/BTC’nin şu anki değeri olan 0.00006’dan en az 110’luk bir ralliye hazırlandığını söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu yüzden, daha önce 2020’nin başında yaptığımız gibi bir boğa döngüsü başlatıyoruz. Dolayısıyla KNC’de, baktığımız hedef bölgesi 11.000 (0.00011) ila 12.000 (0.00012) Satoshi.

Birçok Tahmini Tutan Analist, Kârlarını Katlayacak 5 Altcoin’i Paylaştı!

Michaël van de Poppe’nin radarındaki dört numaralı DeFi altcoin projesi, merkezi olmayan borsa Curve Finance (CRV)’dır. Yaygın olarak takip edilen kripto analistine göre CRV, piyasada daha az değer verilen projelerden biri ve CRV/BTC 0.00008’i kırdığında Bitcoin’e karşı %132’lik bir kazanç için kendini hazırlıyor olabilir. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

20.000 Satoshi’ye (0.0002) doğru bir sonraki koşuyu bekliyorum ama aynı zamanda, trend orada kaldığı sürece devam edebilecek yeni bir Curve boğa döngüsüne bakıyoruz.

Michaël van de Poppe: Popüler altcoin YFI’de BTC’ye karşı %142’lik dev bir ralli bekleniyor

Michaël van de Poppe’nin listesindeki son DeFi odaklı altcoin projesi, otomatik getiri oluşturucusu Yearn.Finance (YFI)’dır. Analiste göre, YFI/BTC’de 2,8 hedef olmak üzere %142’lik dev bir ralli bekleniyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Özellikle YFI’nin bu aşamada daha yüksek dipler yaptığı gerçeği göz önüne alındığında, yeni bir parabolik ralliye başlayacağımızı düşünüyorum ve AAVE’nin kendi içinde önemli ölçüde çalıştığı gerçeği göz önüne alındığında, bu 5’ini izliyorum…

Birçok Tahmini Tutan Analist, Kârlarını Katlayacak 5 Altcoin’i Paylaştı!

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Dünyaca ünlü trader ve analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.