Birçok Tahmini Tutan Analist: Chainlink ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlıyor!

Kriptocat Haber Editörü
Birçok Tahmini Tutan Analist: Chainlink ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlıyor!

Usta kripto trader’ı ve analisti Michaël van de Poppe, Chainlink için temel seviyeleri ve devasa bir yükseliş göreceğine inandığı dört düşük hacimli altcoin projesini açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Chainlink potansiyel olarak %56’nın üzerindeki kazançlar kaydedebilir

Başarılı analist Michaël van de Poppe, yeni bir tweet’te 276.500 takipçisine, Chainlink (LINK)’in yükselişini sürdürmek ve potansiyel olarak %56’nın üzerindeki kazançlar kaydetmek için Bitcoin‘e (LINK/BTC) karşı 0,007 civarında acil desteğini tutması gerektiğini söyledi. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bana göre, yukarı doğru kırıldığımız ve önceki her direnci destek için ters çevirdiğimiz bir boğa döngüsünün başlangıcı gibi görünüyor. Bu süre zaman alır ve patlayıcı değildir. Ancak Chainlink için, 100.000 Satoshi (0.001) kırıldığında 125.000 Satoshi’yi (0.00125) göreceğimizi varsayacağım.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Chainlink ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlıyor!Chainlink grafiği – Kaynak:  Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Chainlink (LINK)’ten sonra Waves için bu seviyelere dikkat!

Analist, ayrıca token başlatma platformu Waves‘in Bitcoin’e (WAVES/BTC) karşı fiyat hareketini de takip ediyor. Michaël van de Poppe’ye göre, çiftin bir sonraki ralliye başlayabilmesi için 0,004 civarında destek oluşturması gerekiyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, yukarı doğru muazzam bir hareket gördü ve bu harika. Ancak böyle bir hareketten sonra konsolidasyon gerçekleşir (resmin sol tarafına bakın). Çok sağlıklı ve tutulması gereken önemli seviyeleri de tanımladım.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Chainlink ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlıyor!Kaynak:  Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Verasity fiyatı, güçlü yükselebilir

Michaël van de Poppe’nin listesindeki bir başka altcoin projesi, Bitcoin’e (VRA/BTC) karşı sağlıklı bir konsolidasyonun ortasında olduğunu söylediği video paylaşım platformu Verasity’dir. Kripto stratejisti, paritenin bir dip oluşturabileceği ve yükseliş eğilimini yeniden başlatabileceği bir alan olarak 0.0000004’ü vurguluyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada genellikle grafikte gösterildiği gibi bir yapı gördüğünüz uzun, yanlamasına bir dönemin çok sağlıklı olduğunu varsayıyorum. Eleştirel destek çok altımızda.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Chainlink ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlıyor!Kaynak:  Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Hedera Hashgraph’da listemdeki altcoin projelerinden

Kripto analisti, Hedera Hashgraph’ın Bitcoin’e karşı (HBAR/BTC) performansını da takip ediyor. Michaël van de Poppe, HBAR/BTC’nin boğa piyasasının bir sonraki aşamasını ateşleyebilmesi için 0,0000048’in üzerinde işlem yapmaya devam etmesi gerektiğini belirtti. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, güzel bir koşudan sonra, güzel bir destek alanında sağlamlaşmaya devam ediyor. İlgi çekici bir nokta olmalı. Burada tutmak = muhtemelen yeni bir dürtü dalgası.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Chainlink ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlıyor!Kaynak:  Michaël van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: DIA fırlayıp %325’in üzerinde potansiyel kazançları görebilir

Michaël van de Poppe’nin radarındaki son kripto para, açık kaynaklı merkezi olmayan oracle DIA’dır. Analist DIA/BTC, 0.0000656’lık önemli desteğin üzerinde kaldığı sürece, birikimden çıkıp 0.0002’ye fırlayıp %325’in üzerinde potansiyel kazançları temsil edebileceğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu iyi görünüyor. Direnç, destek olarak 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaları sayarken 0.0001’de bulundu. Bunun yanında, 0.0001 kırılırsa, bir sonraki direnç seviyesi olarak 0.0002’yi göreceğim.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Chainlink ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Fırlıyor!Kaynak:  Michaël van de Poppe/Twitter

İşte Michael van de Poppe’nin ustaca tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin‘in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.