Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 3 Altcoin Çılgın Yükselecek! Bitcoin ise…

Kriptocat Haber Editörü
Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 3 Altcoin Çılgın Yükselecek! Bitcoin ise…

Usta analist ve kripto trader’ı Michaël van de Poppe, altcoin piyasasında dikkatleri üzerine çekiyor. Analist, şimdiye kadarki en büyük altcoin sezonunda patlayacağına inandığı altcoin’leri açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstermeye hazır altcoin’ler var!

Dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe, yeni bir videoda 74.000 YouTube abonesine, altcoin’lerin önümüzdeki haftalarda Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin büyük olasılıkla menzile bağlı bir yapı oluşturacağından ve bu aylarda altcoin’ler iyi iş çıkaracağından, altcoin’ler Bitcoin’den çok daha iyi performans gösteriyor.

Michaël van de Poppe, yatırımcılara çılgın bir altcoin sezonu yaklaştıkça ve Bitcoin aralıkları arttıkça, henüz ayağa kalkmamış projeleri aramanın önemli olduğunu söylüyor.  Örneğin; analist Nisan ayı başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,031 dolara kadar büyük bir çıkış yapan dağıtık web protokolü Holochain’den (HOT) bahsediyor.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 3 Altcoin Çılgın Yükselecek! Bitcoin ise…

Michaël van de Poppe: Holo Haziran ortalarında patlayacak!

Michaël van de Poppe, Holo’nun tekrar patlak vereceğine inanırken, ikinci rallisinin daha sonra altcoin sezonunun bir sonraki dalgasında, muhtemelen Haziran ortalarında gerçekleşeceğini tahmin ediyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin’ler için yeni bir döngümüz olacağını varsayıyor muyum? Evet. Holo token gibi token’lerin başka bir ralli yapacağını varsayıyor muyum? Evet, elbette, ama bu kopuşu daha sonra yapacağımızı varsayıyorum. Sanırım biraz daha yanlamasına hareket edeceğiz ve daha sonra bu ralli olmayan diğer altcoin’ler yeni patlama yaşarken diğer altcoin’ler hızlanmaya başlıyor.

Michaël van de Poppe: Swipe (SXP) ve Tellor (TRB) kısa vadede hareket edecek!

Analistin kısa vadede muhtemelen hareket edeceğini söylediği iki kripto para, akıllı cüzdan varlığı Swipe (SXP) ve oracle projesi Tellor (TRB). Michaël van de Poppe, Swipe’ın Bitcoin çiftindeki (SXP/BTC) yüksek seviyesinden %80 düşüşle çok fazla ters potansiyele sahip olduğuna dikkat çekerken, “Tellor’un teknik analizi (TA) de güçlü görünüyor ve muhtemelen genişlemeye ve hızlanmaya başlayacak. Varlık için henüz bir boğa döngüsü olmadı” dedi.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 3 Altcoin Çılgın Yükselecek! Bitcoin ise…

Bitcoin’e gelince Michaël van de Poppe, varlığın tek seferde 58.000 dolarlık direnç bölgesini aşması durumunda kısa vadede yükselişe geçeceğini ekliyor. Bununla birlikte, analist bu senaryonun olası olmadığını ve lider kripto para biriminin destek olarak 46.500 doları yeniden test etmesini ve önümüzdeki ay boyunca menzile bağlı bir yapı oluşturmasını izleyeceğini söylüyor.

İşte usta analist Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Dünyaca ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca usta analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.