Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 13 Altcoin, Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Kriptocat Haber Editörü
Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 13 Altcoin, Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti ve usta analist Michaël van de Poppe, Cardano, Litecoin, Ethereum ve diğer birkaç altcoin için yukarı yönlü fiyat hedeflerini açıklıyor.

Michaël van de Poppe: Cardano, Litecoin, Ethereum, Chainlink ve Zilliqa bu seviyelere gidiyor!

Dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe, yeni bir tweet fırtınasında dört büyük kripto para için yükseliş hedeflerini ve ayrıca parçalama odaklı protokol Zilliqa‘ya (ZIL) yönelik tahminlerini açıklıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Litecoin (LTC) 700 dolara ulaşabilir mi? Cardano (ADA) 5 dolara ulaşabilir mi? Chainlink (LINK) 100 dolara ulaşabilir mi? Ethereum (ETH) 5.000 dolara ulaşabilir mi? Zilliqa 1 dolara ulaşabilir mi? Bence evet.

Michaël van de Poppe: Bu 2 altcoin projesi patlamak için can atıyor

Michaël van de Poppe, yaptığı analize dayanarak Cardano’nun Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yeni bir 2021 zirvesi beklediğini de gösteriyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano yolu takip ediyor ve yakında yeni bir dürtü dalgası yaşayacak.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 13 Altcoin, Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe, Dogecoin (DOGE) manşetlere çıkmaya ve trader’ların dikkatini çekmeye devam ederken, Stellar Lumens (XLM) ve 0x (ZRX) fırsatlarının göz önünde olduğunu söylüyor . Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İnsanlar DOGE gibi kripto paralara odaklanırken, XLM ve ZRX gibi kripto paralar spot ışığında değil, çıkmaya can atıyor.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 13 Altcoin, Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michaël van de Poppe: Ripple ve 4 altcoin fırlayarak bu seviyeleri görecek

Yakından takip edilen analist, XLM’nin 2,00 dolara ulaşma gücüne sahip olduğunu ve diğer dört radar altı altcoin‘de de muazzam ralliler öngördüğünü söylüyor. Michaël van de Poppe, oracle platformu DIA’nın şu anki değerinde 50 dolara çıkacağını ve %1.000’den fazla artacağına inanıyor. Analist, Swipe Wallet’ın yerel tokeni olan SXP’nin, %1.000’den fazla ralli yapabileceğini öngörüyor.

Blockchain teknolojisi ağı Icon (ICX), Michaël van de Poppe’nin tahminine göre 10 dolara %270’in üzerinde bir artışla gelebilir ve merkezi olmayan tedarik zinciri izleyicisi VeChain (VET) ise %350’den fazla artarak 1 dolara yükselebilir. Analist, DOGE spot ışıklarının bir kısmını diğer kripto varlıklarına geri verdikten sonra XRP’nin büyük olasılıkla hareket edeceğini ekliyor.

Michaël van de Poppe: Wanchain devam etmeye hazır görünüyor

Ek olarak Michaël van de Poppe, farklı Blockchain defterleri arasında bağlantı kurmayı ve bunlar arasında değer alışverişi yapmayı amaçlayan bir Blockchain altyapı ağı olan Wanchain’e (WAN) bakıyor. Analiste göre WAN, önceki bir direnç seviyesini desteğe çevirdi ve Bitcoin’e karşı yeni zirveler yapmaya hazır. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

WanChain, güzel bir S/R dönüşünden sonra güzel bir şekilde konsolide oluyor ve bu nedenle devam etmeye hazır görünüyor.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Bu 13 Altcoin, Patlayarak Bu Seviyeleri Görecek!Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Usta analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.