Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Pik Yaptı

Kriptocat Haber Editörü
Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Pik Yaptı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa Livepeer’ı (LPT) “LPT/BTC, LPT/BNB, LPT/BUSD ve LPT/USDT” işlem çiftleri ile ticarete açacağını açıkladı. Bu haberle kripto paranın fiyatı sert bir yükseliş yaşadı.

Binance, yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu! Fiyat sıçradı

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Binance, 28.05.2021 tarihinde Livepeer’ı (LPT) listeleyecek ve LPT/BTC, LPT/BNB, LPT/BUSD ve LPT/USDT işlem çiftleri için açık ticaret yapacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya LPT yatırmaya başlayabilir. LPT için para çekme işlemleri 28.05.2021 tarihinde açılacak. Genellikle yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kaldıklarından, yeni listelenmiş tokenlerle alım satım yaparken yeterli risk değerlendirmesi yaptığınızdan emin olun. LPT Listeleme Ücreti: 0 BNB’dir. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli coinleri seçmek için elinden gelen çabayı gösterecek, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.
Desteğiniz için teşekkürler!

Binance, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Pik Yaptı

Binance’nin listeleme haberi ile kripto paranın fiyatı sert bir yükseliş yaşadı. Livepeer (LPT) fiyatı 26,7 dolar seviyelerinden 38,4 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu rakamlar altcoin’de yüzde 45’lik bir artış yaşandığını gösteriyor.

Kripto para projesi Livepeer (LPT) nedir?

Livepeer, Ethereum Blockchain’i üzerine kurulmuş açık bir video akışı altyapısıdır ve geliştiriciler tarafından yaratıcı ekonomi canlı akış uygulamalarını güçlendirmek için kullanılır. LPT, platformun yerel yardımcı tokenidir ve ağ yönetimi için kullanılır, ağa katılımı teşvik eder ve işi güvenli hale getirmek için node operatörleri ve temsilciler tarafından stake edilir.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Binance, geçtiğimiz günlerde 5 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini de duyurdu. Borsa 28.05.2021 tarihinde “ETH/UAH, MATIC/BRL, SHIB/BIDR, SHIB/BRL ve SOL/EUR” işlem çiftleri için ticareti etkinleştiriyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.