Binance Smart Chain’den Flash Loan Saldırıları Hakkında Açıklama

Kriptocat Haber Editörü
Binance Smart Chain’den Flash Loan Saldırıları Hakkında Açıklama

Binance Smart Chain (BSC) takımı, son vakitlerde ağ üzerindeki projelerin uğradığı flash loan akınları hakkında bir açıklama yaptı. Açıklamada uygun örgütlenmiş hacker’ların artık de BSC’yi gaye aldığı belirtildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın vakitte sekizden fazla flash loan saldırısı gerçekleştirildiği belirtilen açıklamayı projeleri bu çeşit ataklardan müdafaasına yardımcı olarak kimi tekliflerin yer aldığı bir bilgiseli takip etti.

Binance Smart Chain’deki son flash loan saldırısı Belt Finance’e yönelik gerçekleşti. Hücumda 6.23 milyon dolarlık bir kayıp gerçekleşti. Geçtiğimiz hafta da BSC’nin önde gelen projelerinden Burger Finance bir flash loan saldırısına uğramış ve 7.2 milyon dolar bedelinde bir kayıp yaşanmıştı. Son vakitlerde BSC üzerinde yer alan ve flash loan saldırısına uğrayan başka önde gelen projeler ise Bogged Finance, JulSwap ve Pancake Bunny olarak sıralanabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.