Binance Coin (BNB) Yükselişini Sürdürüyor

Kriptocat Haber Editörü
Binance Coin (BNB) Yükselişini Sürdürüyor

Binance Coin (BNB) bugün Coinmarketcap’in top 10’u içerisinde kıymeti en çok artan kripto para pozisyonunda. İşte Binance Coin‘in yükselişini açıklayan birtakım sebepler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, kripto çılgınlığından en çok yarar sağlayan kurumlardan bir tanesi olmaya devam ediyor. Binance Coin son 24 saat içerisinde %7.1 oranında arttı ve 667 dolar düzeyine ulaşmayı başardı. Ethereum’un (ETH) bir gecede %6.8 oranında artmasının da bunda hissesi büyük.

Binance Coin’in kıymetinin bu kadar artması, aslında Binance borsasının ne kadar düzgün iş yaptığını da gözler önüne seriyor. Binance , stake ekosistemi olan BSC’ye konut sahipliği yaparken, IEO launchpad ve borsalardan alınan fiyatlar, CZ için en değerli gelir kaynakları olmaya devam ediyor.

Kripto para piyasaları ne kadar çok aktifliğe şahit olursa Binance de bir o kadar gelir elde ediyor. BNB’nin bedeli tüm borsalardaki net ticaret aktivitesi ile bağlıdır.

Binance (BNB) kullanıcıları süreç fiyatlarından tasarruf etmek için BNB’ye sahipler. Bu nedenle süreç fiyatları için BNB’nin direkt satın alınması, BNB fiyat rallisi için güçlü katalizörler olabilir.

Binance, NFT konusunda da değerli adımlar atmaya devam ediyor. Binance dijital koleksiyon sahiplerinin NFT’lerini merkezi olmayan ve problemsiz bir biçimde basmasına, depolamasına, takas etmesine ve takas etmesine imkan tanıyacak.

Binance yazı kaleme alındığı esnada Coingecko datalarına nazaran 669.83 dolardan süreç görüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.