Binance CEO’su CZ, Elon Musk’ın Annesinin BSC Kullanmasından Memnun

Kriptocat Haber Editörü
Binance CEO’su CZ, Elon Musk’ın Annesinin BSC Kullanmasından Memnun

Dünyanın en büyük borsalarından birisi olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın annesinin NFT haberinden epeyce şad. Zira anne Musk, geçtiğimiz haftalarda Binance Smart Chain (BSC) ağında bir NFT projesine dahil olduğundan bahsetmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz ayın sonlarında KODA Inc., Maye Musk’ın resmi olarak Koda küresel marka elçisi olduğunu duyurdu. 50 yılı aşkın müddettir bir moda ikonu olarak dünyaca ünlü hale gelen Maye Musk, muvaffakiyetini müelliflik, diyet ve motivasyonel konuşmaya kadar genişletti. Savunuculuk alanındaki son roller yeşil güç ve sosyoekonomik teşebbüsleri içerdiğinden, Maye Musk’ın çalışma alanı, en son teknolojiyi keşfetmesine yol açtı.

KODA Inc., merkezi olmayan bilgi süreç gücünün avantajlarından yararlanabilen yenilikçi bir robotik yaratıcısı olarak biliniyor. Şirketin birinci eseri, IPFS’de data depolama seçeneğine sahip dünyanın birinci merkezi olmayan yapay zeka robot köpeği olan KODA isimli dört ayaklı bir robotik köpek. Maye Musk ise Koda’nın global marka elçisi olduğu için bu robot eserin Twitter’da şu sözlerle duyurmuştu:

“Resmi olarak Koda’nın global marka elçisi olduğumu duyurmaktan büyük heyecan duyuyorum. XnMatrix Silicon Valley tarafından desteklenen Koda, bir IPFS platformu olan Koda Dog & Koda Drive eserlerinin ardındaki yenilikçi güçtür. “Maye Musk & Koda NFT”bin BSC’de listelenmesi için ise sabırsızlanıyorum!”

Binance CEO’su Bu Durumdan Epeyce Mutlu

Maye Musk’ın Twitter’da Binance Smart Chain’de listelenecek olan “Maye Musk ve Koda” isimli NFT’yi müjdelemesi, CZ’nin gözünden kaçmış olacak ki bugün bir tweet atarak bundan mutlu olduğunu belirtti. CZ, “Elon Musk’ın annesi de BSC kullanıyor” sözlerinin kullanarak Maye Musk’ın tweet’ini RT’ledi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.