Binance Bu Altcoin’i Listeledi! Fiyat Uçtu

Kriptocat Haber Editörü
Binance Bu Altcoin’i Listeledi! Fiyat Uçtu

Küresel çapta popüler olan kripto para borsalarından Binance, bugün sabah saatlerinde yaptığı duyurusunda yeni bir altcoin projesini listelediğini açıkladı. Mask Network’ü (MASK) listeleyen Binance, yatırma işlemlerinin ve çeşitli işlem çiftleriyle gerçekleştirilecek alım satımların sabah saatlerinde başladığını bildirdi. Çekim işlemleri ise bugün Türkiye saati ile 17:00’de başlayacak.

Binance, yeni bir altcoin projesini listeledi

Binance, bugünkü duyurusunda Mask Network’ü (MASK) listeleyeceğini ve MASK/BNB, MASK/BUSD ve MASK/USDT ticaret çiftleri için alım satımı faaliyete geçireceğini açıkladı. MASK için para çekme işlemleri ise TSİ 17:00’de açılacak. Borsanın duyurusuna göre Mask Network, internet kullanıcıların Web 2.0’dan Web 3.0’a bağlayan bir köprü olmayı hedefleyen bir ağ. MASK ise bu ağın yerel tokeni. Token; yönetişim, protokol teşviki, dApplet geliştirme ve premium özellikler için kullanılıyor.

MASK fiyatı hızlı bir şekilde yükseldi

Binance duyurusu öncesinde 8 dolar civarında işlem gören altcoin, duyurunun yapıldığı saatlerde ani şekilde yükseldi. MASK, 8 dolardan 12.35 dolar seviyesine çıktı. Bu durum, yüzde 54.37’lik bir artışa işaret ediyor. Ancak, bu yükselişten kısa bir süre sonra fiyat aşağı yönde hareket etti ve yazım sırasında 8.29 dolar seviyelerine geri dönmüş durumda.

Binance Bu Altcoin’i Listeledi! Fiyat Uçtu

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Binance, MASK’ten önce en son altcoin listelemesini geçtiğimiz haftalarda Arweave (AR) ile yapmıştı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.