Binance, Bu 7 Altcoin Çiftini Likidite Havuzlarına Ekliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Binance, Bu 7 Altcoin Çiftini Likidite Havuzlarına Ekliyor!

Ünlü Bitcoin ve altcoin borsası Binance, bugün yaptığı bir duyuruda Binance Liquid Swap’in BCH/BNB, BCH/BTC, BCH/USDT, LTC/ETH, LTC/BNB, LTC/BTC ve LTC/USDT likidite havuzlarını açtığını duyurdu.

Binance, Liquid Swap’e 7 altcoin çifti ekledi

Kripto para borsası Binance, bugün 15:00 civarında yaptığı bir duyuruda Liquid Swap’e yeni eklemeler yapıldığını açıkladı. Liquid Swap, “Otomatik Piyasa Yapıcı” ilkesine dayanan bir likidite havuzudur. Farklı likidite havuzlarından oluşan bu platformda her likidite havuzunda iki kripto para birimi veya fiat varlık bulunuyor. Bu platformda kullanıcılar havuzlara likidite sağlayıp “LP” olarak da bilinen “Liquidity Provider”lardan olabiliyor. LP olan kullanıcılar, işlem ücreti ve esnek faiz kazanabiliyor.

Binance, Bu 7 Altcoin Çiftini Likidite Havuzlarına Ekliyor!

Bu amaçla Binance, bu bölümüne Bitcoin Cash (BCH)/Binance Coin (BNB), Bitcoin Cash (BCH)/Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH)/Tether (USDT), Litecoin (LTC)/Ethereum (ETH), Litecoin (LTC)/Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC)/Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC)/Tether (USDT) çiftlerini eklediğini duyurdu.

Binance, platforma doğrudan yeni eklemeler yapmayı da sürdürüyor. En son Cuma günü, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Livepeer (LPT) adlı altcoin’i listelediğini duyurmuştu. Onun öncesinde ise kripto para borsası, 5 yeni işlem çiftini; ETH/UAH, MATIC/BRL, SHIB/BIDR, SHIB/BRL ve SOL/EUR işlem çiftleri için ticareti etkinleştirdiğini bildirmişti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.