Bill Stromberg: Kripto Para Hala İlk Günlerinde

Kriptocat Haber Editörü
Bill Stromberg: Kripto Para Hala İlk Günlerinde

1.5 trilyon dolarlık parayı yöneten T. Rowe Price Group’un CEO’su Bill Stromberg, kripto paraların hala birinci günlerinde olduğunu düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para ünitelerinin toplam piyasa pahasının 2 trilyon doları yakın vakitte geçtiği düşünüldüğünde, bu niyetin hakikat olmadığını savunan bireyler de çıkacaktır. Fakat Stromberg, kripto paraların şimdi başlangıç basamağında olduğunu söyledi.

“Gerçekten erken ve bu sebeple kripto paraların düzgün bir süratte ilerlemesini bekliyorum. Hakikaten ortaya çıkması ise yıllar sürecek.”

Baltimore merkezli T. Rowe Price Group’un 31 Ocak itibariyle yönettiği 1,46 trilyon dolar kıymetinde varlığı bulunuyordu.

Pay Senedi Rallisi

Stromberg, yükselen pay senetlerinden de kelam ederek, bunun acımasız bir ayı piyasasının akabinde beklendiğini belirtti. Şirketlerin bundan yarar sağladığını da ekliyor.

“En azından bu çalışmanın ortasındayız diyebilirim. Zira yaklaşık bir yıldır devam ediyor. Gerisini vakit gösterecek.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.