Başlıyor: Delta’21 ile Ekonomiye Yeni Bir Soluk Geliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Başlıyor: Delta’21 ile Ekonomiye Yeni Bir Soluk Geliyor!

Ekonominin en merak edilenlerinin, sanal para teknolojilerinin, dijitalleşmenin, finansal piyasaların ve çok daha fazlasının uzman ekonomistlerle konuşulacağı Delta’21, canlı yayında seni bekliyor!

Delta’21 ile ekonomiye yeni bir soluk geliyor!

Ekonomi dünyasının en prestijli etkinliği Delta’21 ile tanışmaya hazır mısınız? İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde kariyer, girişimcilik ve diğer birçok sosyal alanda çalışmalarını yürüten Liderler Kulübü, düzenlediği etkinlikle sürekli değişen dünyada ekonomi bilimini işin uzmanlarıyla konuşacak ve en merak edilen soruları yanıtlayacak.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde çalışmalarını yürüten Liderler Kulübü’nün bu harika etkinliğini kaçırma! Sürekli değişen dünyada bugün neler olduğunu anlayarak geleceği şekillendiren lider olmak ve birbirinden güzel sürpriz hediyeleri kazanmak için, üstteki linke tıklayarak etkinliğe dahil olabilirsiniz.

Dev Etkinliğin Detayları

Etkinlik Yeri: Liderler Kulübü YouTube Kanalı

Tarih ve Saat: 3 Haziran Perşembe / 12.30

Konuşmacılar:

Şant Manukyan / İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü

Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu / Piri Reis Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Haluk Zülfikar / İstarmer Müdürü

Prof. Dr. Emre Alkin / Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi

Özge Ören / Cambridge Üniversitesi Öğretim Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan Liderler Kulübü, alanının liderleriyle lider adayı öğrencileri bir araya getirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Liderler Kulübü, öğrencilerin içindeki lider ruhu ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.