Başka Bir Dogecoin Rakibimiz Var: Kishu Inu (KISHU)!

Kriptocat Haber Editörü
Başka Bir Dogecoin Rakibimiz Var: Kishu Inu (KISHU)!

Başka bir gün, başka bir meme tabanlı kripto para birimi gündemde. En yeni meme coin Kishu Inu  veya kısaca “KISHU”… Bu altcoin projesi kelimenin tam anlamıyla Dogecoin gibi başka bir köpek ırkına dayanıyor.

Altcoin projesi Kishu Inu (KISHU) nedir?

KISHU, Dogecoin’in kendi markası için Shiba Inu köpeğini kullanmasına benzer şekilde, Kishu Inu köpek ırkını maskotu olarak kullanan köpek tabanlı bir meme kripto para birimidir. Kripto para birimi, birçok meme kripto parasının gelecek için uygun bir vizyona sahip olmadığı için oluşturulduğunu söylüyor. 

KISHU, bir meme veya şakadan daha fazlası olmayı ve gerçek bir para birimi olarak hareket etmeyi umuyor. KISHU şu anda Metamask, TrustWallet ve Coinbase Wallet gibi WalletConnect kullanan bazı kripto para cüzdanı uygulamalarında mevcut. Newsweek’e göre, insanlar Etheruem gibi kripto para birimleri kullanarak KISHU satın alabilirler.

KISHU’nun değeri nedir?

Şu anda, KISHU fiyatı token başına yaklaşık 0,00000001 dolar değerinde. Kripto para, kısa süre önce %100 oranında arttı. Bu çok büyük bir değer değil,  bazı isimler altcoin’den daha yüksek seviyeler beklese de bu pazarlar söz konusu olduğunda hiçbir şey garanti edilmez.

Başka Bir Dogecoin Rakibimiz Var: Kishu Inu (KISHU)!

KISHU’ya yatırım yapmalı mısınız? Analist uyarıyor

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey, bu piyasanın çok değişken olduğudur. YellowBlock analiz grubunun kurucu ortağı Adrian Zduńczyk, Newsweek’e, Kishu Inu ve Shiba Inu gibi kripto para birimlerinin Dogecoin gibi kripto paraların peşinden koştuğunu söyledi. Adrian Zduńczyk konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Piyasada aşırı abartılı kripto paraların sayısında bir artış oldu. Bu da sözde ‘sarsıntılar’ veya patlayan kabarcıklar nedeniyle yatırımcılar için çok fazla acıya neden oldu. Shiba Inu, Kishu Inu ve UnderDog, halihazırda aşırı heyecanlı olan Dogecoin talebinden faydalanması gereken bir başka hype olarak oluşturulmuş gibi görünüyor. Bu doğru olsun ya da olmasın, yatırımcılar anonim projelerle uğraşırken her zaman ekstra özen göstermelidir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.