Başarılı Analist: Bu 4 Altcoin’de Vahşi Hareketlere Hazır Olun!

Kriptocat Haber Editörü
Başarılı Analist: Bu 4 Altcoin’de Vahşi Hareketlere Hazır Olun!

Kripto stratejisti ve usta analist Scott Melker, daha geniş piyasalar ciddi bir düzeltici hareketin ardından yaşam belirtilerini gösterdiği için dört büyük altcoin projesinde güçlü yükseliş beklediğini söylüyor.

Scott Melker: Ethereum fiyatı dibe vurmaya başladı! Yükseliş bekliyorum…

Yeni bir videoda ünlü analist Scott Melker, 57.500 YouTube abonesine, Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum‘a baktığını ve çiftin dibe vurmaya başladığını söylüyor. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada ağır, ağır satış (19 Mayıs) yapılıyor. Ve sonra hacim azaldı. Fiyat düşmeye devam etti ama hacim azaldı. İşte küçük bir artış daha (23 Mayıs) ama satın alındı. Sanki bunu en tepede bunun tersi bir mumla gördüyseniz (23 Mayıs çekici)… “Blow-off top” gibi olacak. Bu bir tür zirve gibi. Daha az hacim için son çare, fiyatı daha az değiştirir ve tersine çevirir.

Başarılı Analist: Bu 4 Altcoin’de Vahşi Hareketlere Hazır Olun!

Scott Melker: Bu altcoin projesinde bir mega boğa şamdanı tanrım!

Analist, düzeltmesinden sonra büyük talebe tanık olduğunu söylediği Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) da bakıyor. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bir mega boğa şamdanı (24 Mayıs), tanrım… Bu, MATIC‘te kesinlikle bu yıl gördüğümüz en yüksek günlük hacimde kapanacak… Bu süper yükseliş hacmi ve (a) ters şamdan sonra temelde tüm bunları yutuyor mumlar.

Scott Melker: Genel olarak, Litecoin bu seviyenin üzerinde oldukça iyi görünüyor

Scott Melker’ın listesindeki bir diğer altcoin projesi ise Litecoin (LTC)’dir. Analiste göre Litecoin, daha düşük zaman dilimlerinde teknik bir tersine dönme deseni yazdırmaya başlıyor. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, şimdiye kadar neredeyse hiç sıçrama yapmadı ama yine de bu tür bir destek. 146 doların üzerinde oldukça iyi görünüyor… Bunun potansiyel ters baş ve omuz formasyonu devam ediyor. Genel olarak, Litecoin bu seviyenin üzerinde oldukça iyi görünüyor.

Başarılı Analist: Bu 4 Altcoin’de Vahşi Hareketlere Hazır Olun!

Scott Melker: Popüler altcoin Chainlink’te günlük olarak yayınlanan bir mega mum var!

Kripto para analistinin radarındaki son kripto para, boğalardan güçlü bir geri dönüş gördüğünü söylediği merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir. Scott Melker konya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, günlük olarak yayınlanan bir mega mum (23 Mayıs). Bu, MATIC‘de gördüğünüz gibi bir yükseliş dönüşü. Uzun fitil aşağı, boğalar fiyatı tekrar yükseltir. Bu çekici yapar ve ardından yanında yükselen bir boğa mumu.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para tahmini için “Deneyimli Analist: Bu Altcoin İçin Yeni ATH Kaçınılmaz!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.