Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 4 Unutulmuş Altcoin, Bomba Geliyor!

Kriptocat Haber Editörü
Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 4 Unutulmuş Altcoin, Bomba Geliyor!

Ünlü bir kripto para analisti ve stratejisti olan Josh Rager, büyük hamleler için hazırlandığına inandığı dört altcoin projesini paylaşıyor.

Josh Rager: Ethereum diğer altcoin projelerinin uçması için ortam hazırlıyor

Analist Josh Rager, yeni bir tweet’te 159.900 takipçisine, Ethereum patladığında ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.000 dolara ulaşırken altcoin’lerin patlamaya hazır olduğunu söyledi. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Son bir veya iki hafta boyunca birçok altcoin sıkıştırılıyor. Eğer ETH bu hafta kritik seviyeleri alırsa, diğer altcoin’lerin uçması için ortam hazırlar…

Josh Rager’in listesinin başında, 0,00139 dolarlık anahtar direncine birden çok kez dokunduktan sonra analistin patlamaya hazır olduğunu söylediği Blockchain tabanlı oyun platformu WINK (WIN) var. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

WINK direnci dördüncü kez yeniden test ediyor. Ne derler bilirsin, ‘dördüncü kez cazibe.’ Aslında bunu söylemiyorlar, ancak bireysel yatırımcılar için Binance’de en ucuz tokenleri satın alıyor ve ben hala burada yer olduğunu düşünüyorum.

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 4 Unutulmuş Altcoin, Bomba Geliyor!Kaynak: Josh Rager/Twitter

Josh Rager: Verge fiyatı, en az yüzde 47 artabilir

Josh Rager’ın listesindeki bir başka kripto para, daha önce DogeCoinDark olarak bilinen gizlilik merkezli kripto para Verge‘dir (XVG). Kripto analistine göre, uzun zamandır unutulmuş olan altcoin, şu anki fiyatından en az %47’lik bir hareketi ateşlemenin eşiğinde. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aldığım ilk altcoin. İyi o zaman ‘DogeCoinDark’ son birkaç aydır istikrarlı bir yükselişle hareket halinde görünüyor. Gelecekte 0,10 doların üzerinde biraz potansiyel görünüyor. Tekrar yeni zirveler göreceğini sanmıyorum, ama muhtemelen bunu söylediğim için görecek.

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 4 Unutulmuş Altcoin, Bomba Geliyor!Kaynak: Josh Rager/Twitter

Josh Rager: Popüler altcoin QuickSwap, bir sıçrama yapacak

Analistin radarındaki üçüncü kripto para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.590,57 dolardan 653 dolara düştükten sonra bir sıçrama yapacağını söylediği merkezi olmayan borsa (DEX) QuickSwap’dır. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

QuickSwap/QUICK MATIC‘teki SushiSwap haberleriyle oldukça düştü. Yine de bu miktarda bir düşüşün mantıklı olduğundan pek emin değilim. Çünkü eğer doğruysam SushiSwap ödülleri, QuickSwap’teki büyük ödüllere kıyasla küçük olacak. QUICK’i düşünmek buraya sıçrayabilir.

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 4 Unutulmuş Altcoin, Bomba Geliyor!Kaynak: Josh Rager/Twitter

Josh Rager: Fantom (FTM) patlamaya hazır olan bir altcoin projesi…

Analistin listesindeki son altcoin projesi, DeFi (merkezi olmayan finans) için ölçeklenebilir Blockchain platformu Fantom (FTM)’dır. Josh Rager’e göre FTM, 0.81 dolarlık direnci ortadan kaldırmakla tehdit ettiği için bir patlamaya hazır. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

FTM. Buraya bir göz atın. Daha fazlası için iyi görünüyor.

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 4 Unutulmuş Altcoin, Bomba Geliyor!Kaynak: Josh Rager/Twitter

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Josh Rager, Bitcoin’de 10 Mayıs’ta yaşanan 2.000 dolarlık yani 10.000 dolardan 8.000 dolara olan düşüşü doğru bildi. Yani analist, balina selloff’unu bildi. Ayrıca analist, BTC’nin 10 bin doların üzerine çıkacağını da doğru öngördü. Josh Rager, yatırımcılar tarafından dikkatle takip edilen bir analisttir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.