Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 2 Altcoin Her Şeyden Daha Hızlı Patlayacak!

Kriptocat Haber Editörü
Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 2 Altcoin Her Şeyden Daha Hızlı Patlayacak!

Yakından takip edilen başarılı kripto analisti Josh Rager, iki altcoin projesine dikkat çekiyor. Analist, bu altcoin’lerin kripto para piyasasındaki her şeyden daha hızlı bir şekilde sıçrayarak boğa koşularına geri dönmesini bekliyor.

Josh Rager: Popüler altcoin Polygon ve Chainlink’i yakından izliyorum!

Bir dizi tweet’te usta analist Josh Rager, katman 2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan oracle ağı Chainlink‘i (LINK) yakından izlediğini söyledi. Kripto analistine göre, iki kripto para  devam eden kripto piyasası düzeltmesi sırasında gözle görülür şekilde daha fazla esneklik gösteriyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu mevcut piyasada yatırım yapmak istediğim iki altcoin MATIC ve LINK… Her ikisi de devam eden güç gösterisi ve geri çekilmelerden sonra hızla geri dönme yeteneği gösteriyor.

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 2 Altcoin Her Şeyden Daha Hızlı Patlayacak!

Josh Rager ayrıca ünlü milyarder Mark Cuban’ın Polygon (MATIC)’a olan yatırımına dikkatleri çekiyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Mark Cuban muhtemelen MATIC’i 0,80 dolarlık düşüşten satın aldı.

Josh Rager: Bitcoin fiyatı, günlük ve haftalık destek/direnç arasında değişiyor

Ünlü milyarder Mark Cuban’ın web sitesi, iş adamının Ethereum ağı için oluşturulan çoklu ölçeklendirme çözümüne yatırımını doğruladı. MATIC, 18 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,68 dolara ulaştı. Kripto para, 23 Mayıs’ta 0,74 dolara düştü ve ardından neredeyse 2,45 dolara kadar V şeklinde bir toparlanma yaşadı.

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 2 Altcoin Her Şeyden Daha Hızlı Patlayacak!

Yazma sırasında MATIC, 1,93 dolardan işlem görüyor. Bitcoin‘e gelince analist, günlük direnç ve haftalık destek arasında dar bir ticaret aralığı oluşturduğu için dünyanın önde gelen kripto parasının fiyat yörüngesi hakkında daha fazla netlik beklediğini söylüyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada, günlük ve haftalık destek/direnç arasında değişiyor. Bu alanda olası bir arıza veya sıçrama olup olmadığını izlemek için bakıyorum. Gerçekten yavaş fiyat hareketi, bu yüzden henüz aşırı endişeli değilim. Çünkü bu hala trendde daha yüksek bir düşük seviye.

İşte usta analist Josh Rager’ın nokta atışı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta analist Josh Rager, Bitcoin’de 10 Mayıs’ta yaşanan 2.000 dolarlık yani 10.000 dolardan 8.000 dolara olan düşüşü doğru bildi. Yani ünlü analist, balina selloff’unu bildi. Ayrıca analist, BTC’nin 10 bin doların üzerine çıkacağını da doğru öngördü.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.