BAKE, NANO, HOLO: Kısa Vadede Yatırım Getirileri Nedir?

Kriptocat Haber Editörü
BAKE, NANO, HOLO: Kısa Vadede Yatırım Getirileri Nedir?

BAKE, NANO ve HOLO son dönemde dikkat çeken altcoin projeleri arasında yer alıyor. Peki bu altcoin’lerin yatırım getirisi yani ROI’ları nedir? Kripto uzmanı ve analisti Ekta Mourya yorumluyor…

Ekta Mourya: BAKE yüksek kısa vadeli yatırım getirisi sunuyor

Binance Smart Chain ekosisteminin BAKE’si, faaliyete göre ilk 10 ekosistem kripto parası arasında yer alıyor. Sosyal hacim, sosyal katılım ve ortalama duyarlılık şu anda BAKE için büyük ölçüde yükselişte. Yükselen daha az popüler altcoin projeleri arasında BAKE, piyasa değerine göre ilk 100 arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta, birkaç sanatçı Bakery Swap sanat eserini NFT olarak bıraktı ve bu kripto parayı daha popüler hale getirdi ve talebini artırdı.

Ticaret hacmi nispeten daha düşük ve likidite daha düşük bir seviyede kalıyor. Piyasa değeri, yaklaşık %14’lük bir artıştan sonra 1 milyar dolara yükseldi ve fiyat 8,48 dolarlık ATH’ye yakın. ETH ve BTC’ye karşı yükselen BAKE, kripto uzmanı ve analisti Ekta Mourya’ya göre, diğer altcoin projelerinin yanı sıra, dolaşımdaki arzının %68’inde bile nispeten yüksek kısa vadeli yatırım getirisi sunuyor.

BAKE, NANO, HOLO: Kısa Vadede Yatırım Getirileri Nedir?Kaynak: Coinmarketcap

Ekta Mourya: NANO, fiyat rallisi devam etmeden önce konsolidasyon geçiyor

BAKE, NFT sanatçıları tarafından sanat eseri olarak kutlanırken, NANO V22 şu anda Beta aşamasında. NANO‘nun V22’si birçok yeni kavramın öğrenilmesini, yeni araçların ve komut dosyalarının geliştirilmesini ve yeni test süreçlerinin uygulanmasını gerektirir. DB14 ve DB15 geliştirmeden toplanan çok sayıda geliştirme verisi var. 

Proje 5 yıldır bir ana ağa sahip ve bu da onu mevcut boğa koşusunda yükselen diğer altcoin’lerden ayırıyor. Ticaret hacmi son 24 saat içinde düştü ve NANO için zincir üzerindeki duyarlılık yükselişe geçti. Mevcut fiyat hareketi Ekta Mourya’ya göre, fiyat rallisi devam etmeden önce konsolidasyon aşamasından geçiyor.

BAKE, NANO, HOLO: Kısa Vadede Yatırım Getirileri Nedir?Kaynak: Coinmarketcap

Ekta Mourya: Bu altcoin’ler, kısa vadeli HODLers için yüksek yatırım getirisi potansiyeline sahip

Borsalar arasında artan talep ile HOT, geçtiğimiz hafta yeni borsalarda listelendi. Altcoin, son 24 saat içinde piyasa değerinde bir düşüş yaşadı. Ancak, fiyat şu anda karma ticaret seanslarından geçiyor. Altcoin, fiyat tablosuna göre 2 gün boyunca düz bir şekilde yükseldi ve şimdi konsolide oluyor.

XRP, BNB, LTC, MATIC veya diğer en iyi DeFi tokenleri gibi altcoin’ler üzerinden NANO, HOT ve BAKE biriktiren yatırımcılar var. Çünkü Ekta Mourya’ya göre, kısa vadeli yatırım getirisi daha yüksek ve oynaklık da artıyor. Ekta Mourya’ya göre sosyal duyarlılık, bu altcoin’ler için büyük ölçüde olumlu ve yatırımcı/benzersiz adreslerin sayısı sürekli olarak artıyor. Bu altcoin’ler Ekta Mourya’ya göre, kısa vadeli HODLers için yüksek yatırım getirisi potansiyeline sahip.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.