Anthony Scaramucci, Önümüzdeki İki Yıl İçinde Bitcoin’in (BTC) Potansiyelinin Ortaya Çıkacağını Söylüyor

Kriptocat Haber Editörü
Anthony Scaramucci, Önümüzdeki İki Yıl İçinde Bitcoin’in (BTC) Potansiyelinin Ortaya Çıkacağını Söylüyor

Amerikalı teşebbüsçü Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) kıymetinin tekrar artacağına inandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in ABD doları karşısında yaşadığı düşüşten dolayı şaşkın değil. Bilakis önümüzdeki 24 ay içerisinde Bitcoin‘in yeni dorukları göreceğine inanıyor.

Bitcoin Geri Dönecek

CNBC röportajında, Amerikalı finansör Anthony Scaramucci, Bitcoin’in mevcut aşağı taraflı oynaklığının üstesinden geleceğine dair garanti verdi. Bitcoin’in 2021’deki performansının, son düşüşe karşın %10 artışla hala etkileyici olduğunu hatırlattı.

SkyBridge Capital’in CEO’su, dijital varlığı Amazon ile karşılaştırırken farklı bir referans gösterdi. 20. yüzyılın sonlarında, çok uluslu e-ticaret devi emekleme dönemindeydi ve pay senedi fiyatı da epey değişkendi. Artık ise o devir yatırım yapanların büyük karlar elde ettiğini söz etti.

Scaramucci, Bitcoin tutmaya devam eden yatırımcıların yakın gelecekte bundan yarar sağlayacağını belirtti. Ona nazaran, Bitcoin’in pahası kıymetli ölçüde artacak:

“Bundan bir yahut iki yıl sonra burada oturacağımızdan ve bu oynaklık hakkında konuşacağımızdan çok eminim, fakat önümüzdeki 24 ay boyunca Bitcoin’in yükselişine de şaşıracaksınız.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.