Analistten Dogecoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bekliyorum!

Kriptocat Haber Editörü
Analistten Dogecoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bekliyorum!
  • Coinbase Pro, Dogecoin (DOGE)’in 3 Haziran’da başlayacak ticaret setini destekliyor.
  • Yatırımcı duyarlılığı iyileştikçe meme parası bu gelişmeye olumlu tepki verdi.

Coinbase Pro, Dogecoin’i listeliyor ve fiyat inanılmaz artıyor

DOGE, bu haftanın ortasından bu yana inanılmaz bir şekilde yükseldi ve boğaların Mayıs ayındaki büyük kripto para birimi çöküşünde kaybettiği zeminin bir kısmını geri kazanmasına izin verdi. Dogecoin kısa bir toparlanma yapmadan önce 0,21 dolara düştü ve sonra 0,4 doların üzerine çıktı. Ancak, kripto para daha sonra geri çekildi ve 0,28 ile 0,35 dolar arasında nispeten konsolide oldu. Coinbase Pro, DOGE ticareti için destek ekleyerek popüler meme kripto parasına yeni bir soluk getirdi. 

Analistten Dogecoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bekliyorum!

Yatırımcılar, olayı meşruiyetin doğrulanması olarak yorumlayarak, bu hareketi kollarını açarak karşıladılar. Ayrıca bazı yatırımcılar, Dogecoin’in birçok platformda ödeme olarak kabul edilmeye başlayabileceğine ve ana akım benimsemeyi teşvik edebileceğine inanıyor. Yatırımcılar, 1 Haziran’da Coinbase Pro adreslerine DOGE yatırmaya başladılar, ancak likidite oluşturmaya izin vermek için ticaret 3 Haziran’da başlayacak. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, meme parasını alıp satmak için birkaç kripto para ve fiat çifti mevcuttur.

Dogecoin önemli teknik seviyelerin üzerine çıktı! Analist: 0,6 dolar masada

Listeleme haberlerinin tetiklediği yükselişin ardından DOGE, yükseliş bacağını 0,3 doların üzerine çıkardı. Kripto para, 100 Basit Hareketli Ortalama (SMA) ve 50 SMA engelinin üstesinden gelinerek yukarı bacağın 0,4 doları geçmesine izin verildi. Yazım sırasında DOGE, 50 SMA’yı acil destek olarak benimserken 0,43 dolardan işlem görüyor. Kripto para analisti John Isige’e göre, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma (MACD) göstergesi, trendin boğaların elinde olduğunu gösteriyor.

Analistten Dogecoin Fiyatı Tahmini: Bu Seviyeleri Bekliyorum!DOGE/USD 12 saatlik grafik – Kaynak: Tradingview 

John Isige’e göre, MACD’nin pozitif bölgeye doğru sallanması ve sinyal hattından sapmayı genişletmesiyle DOGE, 0,45 dolardan hemen engeli aşabilir ve belki de 0,6 doları gören kazançları tetikleyebilir. Analiste göre, kripto parada trend şimdi boğa görünüyor ve volatilite düşük kalıyor. John Isige’e göre, kritik destek seviyeleri, 50 SMA ve 0,35 dolarda yer alıyor. Analiste göre, kritik direnç seviyeleri ise 0,45 dolar ve 0,6 dolarda yer alıyor. Dogecoin (DOGE) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.