Analistten Chainlink ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyelere Koşuyorlar!

Kriptocat Haber Editörü
Analistten Chainlink ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyelere Koşuyorlar!

Usta kripto analisti Benjamin Cowen, Chainlink (LINK) ve Bitcoin fiyat tahminini açıkladı. Çünkü analiste göre, en büyük oracle projesi patlamaya hazırlanıyor.

Benjamin Cowen: LINK zamanın testine dayanan kripto paralardan

Başarılı analist Benjamin Cowen, Altcoin Daily sunucuları Aaron ve Austin Arnold’a, Chainlink (LINK)’in zaman içinde Bitcoin’e karşı kademeli olarak değer kazandığı ve kalıcı gücü ile meşru bir kripto para olarak yerini sağlamlaştırdığı için izlenmesi gereken bir altcoin olduğunu söyledi. Kripto stratejisti, yatırımcıların yatırım yapmak için kaliteli kripto paralar bulmaya ve bu paraların ABD doları yerine Bitcoin’e karşı performansına bakmaya odaklanmaları gerektiğini ekliyor. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daha önemli olduğunu düşündüğüm şey, zamanın testine dayanan kripto paraların peşinden gitmek. Çünkü bir gün bir kripto parayı seyretmenin ve ertesi gün %80 oranında düşmesini izlemenin getirdiği baş ağrıları ve stres buna değmez… Herkesin yapması gereken önemli olduğunu düşündüğüm şeylerden biri portföyünüzü USD’ye değil Bitcoin’e karşı değerlendirmek. Belirleyici düşüncenin hayranı değilim. Ancak herhangi bir kripto para hakkında belirleyici bir şekilde düşünecek olursam, bu Bitcoin’in makro ölçeğin üzerine çıkması ve Bitcoin yığınınızı artırmak kötü bir fikir değildir. LINK denizciyseniz, Chainlink yığınınızı artırmak için bu tür şeyleri kullanabilirsiniz.

Analistten Chainlink ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyelere Koşuyorlar!

Benjamin Cowen: Bence Chainlink fiyatı 100 dolara kadar çıkabilir! Belki 200 dolara…

Benjamin Cowen, paritenin kendi görüşüne göre, LINK’in herhangi bir vahşi Bitcoin fiyat dalgalanmasını engelleyerek gerçekçi bir şekilde yıl sonundan önce üç rakama ulaşabileceğini söyledi. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence LINK ile zaman bizim tarafımızda ve bu üç rakamlı düzeye geçmemiz sadece bir zaman meselesi. Bence 100 dolara kadar çıkabilir… Belki daha yüksek, belki 200 dolara. Bu muhtemelen Bitcoin’in bir noktada istikrar kazanmasına ve sürekli olarak fiyat keşfiyle flört etmemesine dayanıyor.

Analistten Chainlink ve Bitcoin Tahmini: Bu Seviyelere Koşuyorlar!

Benjamin Cowen: Bitcoin’in 100.000 dolar veya 200.000 dolara gittiğini düşünüyorum

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere analist, kendi görüşüne göre, bu makro boğa piyasası döngüsünde tankta çok fazla gaz kaldığını ve aynı şekilde kral kripto paranın kendisinin de yükselebileceğini belirtiyor. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zaman bir altcoin ile evlenme derim. Zamanı geldiğinde boşanmalısın, ama piyasa döngüsünün büyük şemasında, zamanın genellikle bizim tarafımızda olduğunu hissediyorum. Yol boyunca düşüşler olacak ve düzeltmeler olacak ve bunu biliyoruz ve şimdiye kadar her döngüde bunu gördük, ancak bu Bitcoin’in nereye gittiğine dair genel vizyonu değiştirmiyor, çünkü ben Bitcoin’in 100.000 dolar veya 200.000 dolara gittiğini düşünüyorum.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.