Analistten, Cardano ve 3 Altcoin İçin Epik Tahminler: 10x Ufukta!

Kriptocat Haber Editörü
Analistten, Cardano ve 3 Altcoin İçin Epik Tahminler: 10x Ufukta!

Yakın tarihli bir videoda kripto stratejisti Alex Becker, analitik olarak Cardano (ADA) hakkındaki yükselişli tahminini açıklıyor. Analist Cardano’nun yakında piyasayı 10 kat pompalayacağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, güçlü kazançlar kaydedeceğine inandığı 3 altcoin projesine dikkatleri çekiyor.

Alex Becker: Cardano çok hızlı pompalıyor! Soru, bu pompaların neyi tetikleyeceğidir

Kripto stratejisti Alex Becker, boğa odaklı Cardano tahmininde bulundu ve şunları söyledi:

Cardano çok hızlı pompalıyor. Soru, bu pompaların neyi tetikleyeceğidir. Binance Smart Chain’in muazzam yükselişine bakarsak… Neler olabileceği ortada…

Analistten, Cardano ve 3 Altcoin İçin Epik Tahminler: 10x Ufukta!

Alex Becker: Lansmana doğru ADA, Ethereum’u öldürecek! ETH 2.700 dolara düşebilir

Analiste göre, Ethereum (ETH)‘da aşırı alım var ve muhtemelen fiyat 2.700 dolar veya 3.000 dolara düşecek. Cardano (ADA) ile ilgili olarak, Cardano’nun test ağı 29 Mayıs’ta çıkacak ve ana ağ lansmanına doğru ilerledikçe analist, altcoin’in Ethereum’u öldüreceğini söylüyor. Alex Becker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tahminimce, Cardano’nun bu boğa koşusunda en iyi getiriyi sağladığını göreceğiz. Bu altcoin ile işler hala erken aşamalarda. Ancak, yaklaşan protokol yükseltmeleriyle birlikte, DeFi’de daha yaygın olarak kullanılmasını bekleyin. Diğer şeylerin yanı sıra, bu yükseltmeler Cardano Blockchain’inde akıllı sözleşmelere olanak tanıyacak.

Alex Becker: Bu 3 altcoin’de güçlü kazançlar var!

Uzun vadeli tahmininden bahseden stratejist, bu kripto paranın Blockchain’de devam eden iyileştirmelerin kullanımının çoğalmasına yardımcı olacağına inanıyor. Bu da analiste göre, ADA-USD fiyatına daha fazla yüksek bahis koymaya yardımcı olacak. Alex Becker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ancak, bunun yıllar içinde oynamasını bekleyin. Bu düşünce, “hızlı para” fırsatı arayan yatırımcıları rahatsız edebilir. Bu tür bir ticaret için, altcoin’in peşinde koşmanız daha iyi olabilir.

Analistten, Cardano ve 3 Altcoin İçin Epik Tahminler: 10x Ufukta!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere ek olarak Alex Becker, aynı zamanda “güçlü kazançlar” gördüğü Elrond (EGLD), Harmony (ONE), Avalanche (AVAX) gibi bir altcoin portföyünü de paylaşıyor. Alex Becker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda para atmak için güvenli yerler arıyorsam, bakacağım yer orası…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.