Analistler İddialı: Ripple’da 5,5 Dolar Seviyesi Göründü!

Kriptocat Haber Editörü
Analistler İddialı: Ripple’da 5,5 Dolar Seviyesi Göründü!

Mayıs ayının sonlarına doğru Bitcoin ve altcoin’lerde görülen ani düşüş, piyasa değerine göre yedinci sırada yer alan XRP’yi de vurdu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere blockchain devi Ripple şirketinin tokeni olan XRP, 1.50 dolar seviyelerinde seyrederken, 2 hafta önce 0.68 dolar civarına kadar geriledi. XRP’nin fiyat hareketlerine yönelik yorumlarda bulunan FXStreet analistleri, altcoin fiyatının büyük bir destek kümesinin üzerinde duruyor gibi göründüğüne dikkat çekti.

Analistler: Ripple (XRP) 5,5 dolara yaklaşabilir

Nisan ayının ortalarında neredeyse 2 dolara yaklaşan XRP, son 3 yılın en yüksek seviyelerini görmüştü. Yine de 3.40 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini kıramadı. Ancak bazı analistler, yedinci en büyük coin’e yönelik umut verici bir tahminde bulundu: 5.5 dolar. Bir Youtube videosunda FXStreet analistleri, XRP fiyatının büyük bir destek kümesinin üzerinde durduğunu vurguladı.

Analistler İddialı: Ripple’da 5,5 Dolar Seviyesi Göründü!

Analistler ayrıca Ripple’ın 0.71 doların üzerinde işlem görmeye devam ettiği sürece tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.40 dolara geri dönebileceğini belirtti. Yazım sırasında XRP 0.86 dolardan işlem görüyor, yani FXStreet analistlerinin vurguladığı seviyenin üzerinde. Analistler son olarak haftalık grafikteki baş-omuz paterninin 5.50 dolara yaklaşan bir ralliyi gösterdiği ve XRP fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yüzde 600’lük bir ralli yapmaya hazır olduğu konularına dikkat çekti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.