Analist Van de Poppe, 3 Altcoin Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı

Kriptocat Haber Editörü
Analist Van de Poppe, 3 Altcoin Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı

Yüksek profilli kripto para stratejisti ve trader Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Litecoin (LTC) ve Zilliqa’nın (ZIL) boğa döngülerinin bir sonraki kademesini ateşlemeye neredeyse hazır olduğunu iddia ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir görüntüde, kripto para analisti abonelerine Cardano’nun Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı çok aylık konsolidasyonunu sona erdirmeye hazır olduğunu söylüyor:

“Menzili en yükseğe çıkarırsak, yeni bir dürtü dalgası yaşayacağımızı ve ralliye devam edeceğimizi düşünüyorum. Yeni bir dürtü dalgasında, 0.0000235’te bu düzeyde bir [desteğe karşı direnç] dönüşünüz olduğu gerçeğinin farkında olmalısınız. Bu olursa, genel olarak devamın olduğunu görebiliriz.”

Uzun vadeli grafiğe bakıldığında, trader, ADA/BTC’nin boğa döngüsünün hala erken safhalarda olduğunu, zira paritenin çok fazla üst taraflı potansiyele sahip olduğuna inandığını ekliyor. ADA/USD çiftine gelince, Van de Poppe, çiftin ani direncinin kırılmasının Cardano’yu 2,40 dolara kadar fırlatacağını söylüyor.

“Bence bu kırmızı çizgiyi (1.36 dolar) kırdığımızda, yalnızca bir evvelki yüksek seviyeyi aşarız. Konsolideye başlarız. Bir evvelki kırılan, bir takviye bölgesi olarak bir evvelki yüksek haline geldiği için devam edebiliriz. Bu karşıt döndüğü sürece, hareket etmeye devam edeceğiz.”

Kripto para stratejisti, Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı %65’lik bir hareket başlatmaya hazır olduğunu söylediği Litecoin’i de yakından takip ediyor:

“Litecoin, yükseliş dalgası için şahane görünüyor.”

Analist Van de Poppe, 3 Altcoin Hakkındaki Düşüncelerini Paylaştı

Van de Poppe’nin radarındaki bir öteki para, kurumsal tahliller için blok zinciri olan Zilliqa. Tüccara nazaran, ZIL/BTC güçlü bir yükseliş trendinde ve şu anki 0.00000363 fiyatından %120’nin üzerinde çıkar elde etmeye hazır:

“Bir evvelki düşük seviyeyi, değerli takviye düzeyini koruduğumuz ve yeni tepeyi kırmak üzereyken yeni bir ralli yapmaya hazırız. Sanırım 500 satoshi’yi (0.00000500) geçeceğiz ve 800 satoshi’ye (0.00000800) gerçek bir koşu yapacağız.”

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.