Analist Tahmini: Bu 5 Altcoin, Haziran’ın Yıldızı Olacak!

Kriptocat Haber Editörü
Analist Tahmini: Bu 5 Altcoin, Haziran’ın Yıldızı Olacak!

Kripto para birimi alanında popüler bir trader olan Benson, Haziran ayında aşağıda yer vereceğimiz 5 altcoin için önemli artışlar bekliyor. Gelin bu altcoin’lere bir bakalım

Altcoin Cardano (ADA)

Ünlü trader’ın ilk yer verdiği altcoin Cardano (ADA). Cardano, topluluklarının beklediği önemli bir dönüm noktası olan Alonzo akıllı sözleşme test ağını piyasaya sürdü. Bu durum ADA için ciddi bir artış anlamına gelebilir.

Theta (THETA)

Benson’ın radarında bir sonraki koin, genel düşüş piyasasıyla da konsolide olan Theta (THETA). Ancak Bension, ana ağ 3.0 yükseltmesinin Theta’nın devasa patlaması için fiyat katalizörü olacağına dair iyimser bir görüşe sahip.

Ethereum (ETH)

Listedeki bir sonraki koin olan Ethereum (ETH), aynı zamanda Benson’ın önümüzdeki aylarda çok fazla artmasını beklediği bir altcoin. Ethereum’un güçlü bir yaz geçireceğini düşünen ünlü trader Temmuz ayında gelecek olan EIP-1559 yükseltmesinin ağda önemli iyileştirmeler sağlayacağını düşünüyor.

Injective Protocol (INJ)

Listedeki dördüncü altcoin, THETA gibi en büyük katalizörü olan Injective Protocol (INJ). Altcoin’in ana ağ lansmanının Haziran sonunda gelmesi ünlü trader’ın bu altcoin için yükseliş beklentisine girmesinin ana sebebi. Ünlü trader, korku seviyeleri piyasaya geri dönerse kısa vadede daha düşük düşüşler görmenin mümkün olduğunu ve yükseltme başladığı zaman ise fiyatın daha sonra patlayacağını söylüyor.

Altcoin XRP

Trader’ın Haziran listesindeki son altcoin XRP’dir. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Ripple, 2020 Aralık ayından beri SEC ile mücadele ediyor. Ünlü trader’a göre daha fazla olumlu haberlerin çıkması durumunda XRP’nin Haziran ayında çok iyi fiyatlara doğru yükselmesi mümkün olacak. XRP’nin 60 ila 65 sent civarında çok güçlü bir desteğinin olduğunu düşünen trader’a göre bu seviyeye oldukça yaklaşmış durumdayız. Trader düşüş riskinin çok küçük olduğunu ifade ederek XRP’nin Şubat ayında büyük bir pump hareketi yapamadığını ifade ediyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.