Analist: Ripple’da 3. Aşama Bekleniyor! Hedef 10 Dolar

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Ripple’da 3. Aşama Bekleniyor! Hedef 10 Dolar

Şimdiye kadar Ripple (XRP) fiyatı, büyük düşüş gerçekleşene kadar küçük dalgalanmalarla 1.32 dolar civarında dengeli bir ralli sürdürdü. Ancak, kripto para piyasasındaki genel olumsuz hissiyat sebebiyle istikrarını kaybetti ve çok daha düşük seviyeleri ziyaret etti. Fiyat 1 doların altına düşerken, bir analist yoğun bir toparlanma beklediğini açıkladı.

Analist: Ripple’da 3. Aşama Bekleniyor! Hedef 10 Dolar

Analist: Ripple için bir sonraki hamle 10 dolara işaret edebilir

Bununla birlikte, Coinpedia’dan Sahana Vibhute’a göre önceki fiyat hareketleri göz önüne alındığında, fiyat her seferinde bir boğa koşusu aşamasında uzun bir sıçrama yaşadı. Popüler bir analist ve XRP savunucusu cryptobull2020’ye göre bir sonraki hamle fiyatı 0,82 ila 10 dolar aralığında artırabilir. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

XRP 0.11 dolardan 0.78 dolara (%700), 0.17 dolardan 1.96 dolara (%1.000) yükseldi. Sıradaki hamle 0.82 dolardan 10 dolar aralığında olacak.

XRP’deki yükseliş ivmesi ve olumlu piyasa duyarlılığına rağmen fiyat hareketleri Bitcoin’in piyasaya nasıl öncülük ettiğine bağlı olabiliyor. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Bitcoin ve altcoin’ler, çoğunlukla Çin’den gelen haberler sebebiyle düşüş trendi ile karşı karşıya kalmış durumda.

Analist: Ripple’da 3. Aşama Bekleniyor! Hedef 10 Dolar

XRP fiyat analizi

Coinpedia analisti Sahana Vibhute’a göre XRP fiyatı kısa sürede büyük ölçüde düştü. Birçok varlık hızlandırılmış bir geri dönüş çabasına girdi ancak bu durum XRP’yi 1 doların üzerine çıkamadı. Vibhute, “Şu anda fiyat 20 günlük MA’in altına düştü ve MA’in üzerine çıkmak için 0.96 doların üzerine çıkması gerekiyor. RSI seviyeleri de daha düşük seviyelerde seyrediyor, bu da varlığın aşırı satıldığını; dolayısıyla ortalama fiyatın altında olduğunu gösteriyor,” ifadelerini kullandı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.