Analist İpuçlarıyla Açıkladı: Bu Altcoin Projeleri 100x Yapabilir!

Kriptocat Haber Editörü
Analist İpuçlarıyla Açıkladı: Bu Altcoin Projeleri 100x Yapabilir!

Ünlü kripto para analisti Alex Saunders, yatırımcılara 100 kat artış potansiyeline sahip altcoin projelerini bulmaları için ipuçları sunuyor.

Alex Saunders, %2.263 oranında artan RedFOX Labs’den (RFOX) bahsediyor

Altcoin Daily’den Austin ve Aaron Arnold ile yeni bir röportajda Alex Saunders, çiftin 719.000 abonesine, bir kripto projesini araştırırken aradığı ilk şeylerden birinin, sağlam bir grup birey tarafından yönetilip yönetilmediği olduğunu söyledi.

Alex Saunders, Ekim ayındaki 0,011 dolardan şimdiki değeri 0,26 dolara %2.263 oranında artışla gelen RedFOX Labs’den (RFOX), yatırım yaptığı ve kalite yönetim ekibinin bulunduğu bir proje olarak söz ediyor. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kelimenin tam anlamıyla bir kopya kağıdım, içinden geçtiğim bir kontrol listesi var. RedFOX Labs iyi ve güçlü bir takımdı, liderlerden birini şahsen tanıyordum.

Analist İpuçlarıyla Açıkladı: Bu Altcoin Projeleri 100x Yapabilir!

Alex Saunders: Kullanılmayan bir pazara hizmet veren altcoin projelerini tercih ediyorum

Kripto analisti, doymuş altcoin sektörlerinde faaliyet gösteren projeler yerine kullanılmayan bir pazara hizmet veren projeleri de tercih ediyor. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yani RedFOX Labs Vietnam’da bulunuyor. Yani yine, bu Asya bölgesi hızla büyüyor, yüksek mobil kullanım. Ubers, Airbnb ve tüm bu uygulamalar için yalvarıyor gibiler, biliyorsunuz. Oradaki dijital ekonomi sadece patlama yaşıyor. Yani bu, içeri girip Amerika’da pazar payı ve kullanıcı kazanmaya çalışmaktan çok, rahatsız edilmek için özgür olan büyük bir alan. A, orada zaten kimse yok ve B, nüfus çok daha büyük, bu yüzden orada büyük bir fırsat var.

Alex Saunders: RedFOX oyun ve NFT’lerde ki bu onların başlangıçtaki odak noktası

Alex Saunders’a göre, fungible olmayan tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) gibi nişlerde varlığı olan RedFOX Labs tarafından gösterildiği gibi, iyi çeşitlendirilmiş bir iş önemlidir. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…RedFOX oyun ve NFT’lerde ki bu onların başlangıçtaki odak noktası. Şu anda kripto dünyasında ayın lezzeti. DeFi yönlerine sahipler. O halde, dediğim gibi, bu kadar çeşitli anlatım veya altcoin sektör potansiyeline sahip çok fazla proje bilmiyorum.

Analist İpuçlarıyla Açıkladı: Bu Altcoin Projeleri 100x Yapabilir!

Alex Saunders: Altcoin piyasasında düşük bir değerleme anahtardır!

Alex Saunders, fiyatın artması için çok fazla boşluk bıraktığı için düşük bir değerlemenin anahtar olduğunu ekliyor. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ve 300.000 dolarlık bir piyasa değeri olan bir şeye baktığınızda, bilirsiniz, bu günlerde muhtemelen 10 milyon doların altında bir şey bulursanız ve bunun oldukça kaliteli bir proje olduğunu düşünürseniz… Bunlar yatırım yapmayı düşündüğüm türden şeylerdir. Çünkü diğer insanların bunu öğrenmesi için gereken tek şey.

Alex Saunders uyarıyor: Kitlesel bir şekilde yükselen projelere yatırım yapılmamalı!

Bununla birlikte, kripto para birimi analisti, zaten kitlesel bir şekilde yükselen projelere yatırım yapılmaması konusunda uyarıda bulunuyor. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aslında insanlara 100X veya 1.000X yükselen bir şeyi satın almamalarını söylüyorum, çünkü o noktada partiye oldukça geç kalmaya başlıyorsunuz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.