Analist İddialı: Moonshot! Bu 5 Altcoin 100x Yapacak

Kriptocat Haber Editörü
Analist İddialı: Moonshot! Bu 5 Altcoin 100x Yapacak

Altcoin Buzz (Buzz) analisti, 100x yapacağına inandığı altcoin projelerini paylaştı. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere analist, daha önce de birçok altcoin tahminin de bulundu ve güçlü hareketler sergileyeceğine inandığı isimleri açıkladı. Analistin yeni listesine birlikte göz atalım…

Analistin listesindeki ilk altcoin BlockSwap Network!

Analistin listesindeki ilk altcoin, CBSN tokenlerine sahip BlockSwap Network’dür. Buzz analisti konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PoS zincirleri için otomatik bir stake liquidity protocol yakında BSN beta ürünlerine özel erişim sağlayacak. Bunlar, sabit uzun vadeli gelirle kullanıcılara fayda sağlamayı ve sermayelerini korumayı vaat eden istikrarlı tasarruf ürünleridir. Resmi bloga göre, CommunityNet test kullanıcılarını 5 aydan fazla bir süre teşvik edecek ve yaklaşık 250.000.000 token dağıtacak. 5 aylık uzun süre boyunca, kullanıcılar BSN CommunityNet tokenini kullanarak tüm BlockSwap ürünlerine erişim elde edecekler.

Etkili bir şekilde analiste göre, kullanıcılar bir LP hissesi için staking, yönetimle ilgili teşvikler ve daha fazlası gibi faaliyetleri gerçekleştirebilirler.

Analist İddialı: Moonshot! Bu 5 Altcoin 100x Yapacak

Buzz analisti: Relite (RELI) DeFi’de çok önemli üç ayağı ele almayı hedefliyor

Analistin listesindeki bir sonraki altcoin projesi, tokeni RELI ile bir çapraz zincir ödünç verme protokolü olan Relite’dir. Buzz analisti konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Buradaki fikir, Polkadot tarafından desteklenen ve kullanıcıların kendi kriptolarını tek bir protokolde ödünç vermelerini ve ödünç almalarını sağlayacak merkezi olmayan bir çapraz zincir borç verme protokolü olmalarıdır.

Stratejiste göre Relite Finance, DeFi’nin şu anda yeniden tanımlaması gereken çok önemli üç ayağı ele almayı hedefliyor: Bir birlikte çalışabilirlik, iki sürdürülebilirlik olma ve üç numara basitlik.

Buzz analisti: Bir sonraki patlayacak altcoin XFai’dir (XFIT)!

Analiste göre, bir sonraki patlayacak altcoin XFai’dir (XFIT). Analist “Projenin ürünleri doğası gereği oyunun kurallarını değiştirecek ”dedi. En dikkat çekenlerden biri analiste göre, çift IDO’lu XFai LGE’dir: XFai LGE, birçok yatırımcının geleneksel bir TGE (Token Oluşturma Etkinliği) sırasında sıklıkla tanık olduğu ortak GAS savaşını atlatmak için tasarlandı. Buzz analisti konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

XFai LGE durumunda, yarış koşulu olmadığından, bir GAS savaşının birincil motive edici unsuru kaldırılmıştır! Ek olarak, işlemler, tek adımlı bir yaklaşımla ücretlerin büyük ölçüde azaltılmasına izin veren tek bir işlemde gerçekleşir. Bu şekilde, XFai LGE katılımcıları yalnızca bir GAS savaşından kaçınmakla kalmaz, aynı zamanda XFai’nin devrim niteliğindeki tek adımlı yöntemi sayesinde azaltılmış GAS ücretinden de yararlanabilir.

Analist İddialı: Moonshot! Bu 5 Altcoin 100x Yapacak

Analistin listesinde sırada Equalizer Finance (EQZ) var

Analistin listesinde sırada Equalizer Finance (EQZ) var. Son zamanlarda, proje IDO’sunu Ignition’da başlattı. Buzz analisti konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Proje, likidite olarak sağladıkları aynı token için pasif gelir akışlarına sahip sağlayıcıları teşvik ederek ve onlara fonları ve borç verme süreleriyle orantılı olarak Equalizer yönetim tokenleri vererek bu tür krediler için teminat artıracak ilk özel platformdur.

Buzz analisti: Claystack, yeni nesil bir kripto staking platformu

Listenin sonuncusu, yılın yeni doğan bir projesi olan Claystack. ClayStack, kullanıcılarının aynı anda tokenleri paylaşmalarına ve DeFi ekosistemine katılmalarına olanak tanıyan yeni nesil bir kripto staking platformudur. Buzz analisti konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ClayStack, stake etmeye yönelik yeni bir yaklaşımı tercih ediyor. Herhangi bir Blockchain ile olası zincirler arası iletişime sahip olmak için oracle’ları ve aktarıcıları kullanırlar. Tokenler WolfEdge Capital onaylayıcı node’lerine yatırılır ve ödüller günlük olarak tüm türev token sahiplerine gönderilir. Kullanıcılar türev/sentetik tokenleri DeFi uygulamalarında daha fazla kullanabilir ve kazanç potansiyellerini en üst düzeye çıkarabilirler.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.