Analist, Haziran’da Satın Alınacak En İyi Altcoin’leri Açıkladı!

Kriptocat Haber Editörü
Analist, Haziran’da Satın Alınacak En İyi Altcoin’leri Açıkladı!

“2021’de Altcoin yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, kripto paralarla ilgili tüm söylentileri duyunca, piyasada seçim yapabileceğiniz sayısız kripto para birimi var” diyor Mustafa Mulla. Mullaya’a göre şimdi akıllıca bir karar verme zamanı! Son zamanlarda, Defi token’leri, ortaya çıkan ve gelecek vaat eden bazı fırsatlara izinsiz bir şekilde erişmenin yeni yollarını yarattı. Farklı token’leştirme biçimlerini araştıran sürekli yeni protokolleri izlerken, daha esnek erişilebilirlik ile güvenilir Defi ürünlerinin iyi tarafını yakalamak için bu şansı kullanabilirsiniz. İlk olarak, kullanıcı kripto para borsaları veya PayPal gibi diğer yollarla dijital varlıkları satın almak için bir kaynak edinmelidir. Ancak, öncelikleriniz ve gereksinimleriniz doğrultusunda doğru kripto para borsasını ve diğer faktörleri seçme konusunda kendi araştırmanızı yapabilirsiniz. Kullanıcının ayrıca, kripto paralarınıza erişmenizi sağlayacak blok zinciri bağlantısını güvence altına almak için bir kripto para cüzdanına ihtiyacı olacaktır. Her örnek için kendi araştırmanızı ayrı yapın. Son olarak, herhangi bir kripto para yatırımı yapmadan önce, volatil kripto para piyasasını, özelliklerini ve risk yönetimini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. İşte Mustafa Mulla’ya göre Haziran ayında takip etmeniz gereken kripto para birimleri.

Altcoin MoonSwap token (MOON)

Bu token, platformunda tahakkuk eden tüm ücretler koin sahipleri arasında dağıtıldığından, sahipleri için bir ERC20 ödül mekanizması varlığıdır. Ekip, otomatik piyasa yapıcılığı için Katman 2 çözümünde MoonSwap ve moon token oluşturdu.  Bunların hepsi, yüksek hızlı ve sıfır gaz ücreti deneyimi sunmak için Ethereum’da varlık tutan kullanıcılarının iyiliği içindi. Daha yüksek bir varlık kullanımı elde etmeyi hedefliyorlar.

TrustMoon Token (TrustMoon)

TrustMoon, akıllı likidite ve bir ödül mekanizması ile geliştirilmiş, topluluk odaklı bir Defi tokenidir. Bu protokol, BSC ağı tarafından desteklenen bir katman 2 protokolü üzerine kurulmuştur. TrustMoon projesi, merkezi olmayan finansal bankacılık çözümleri sunan bir ağ geliştirmeye yönelik bir girişimdir. Bu platform, LP edinme araçları, manuel yakım, statik ödüller vb. gibi özellikleri ödüllendiren bir blok zinciri ağını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. TrustMoon’un yaptığı gibi büyük şeffaflık ile bu kadar önemli hizmetler sunan çok az firma var. Son zamanlarda şirket, 25 trilyon token dağıtan ödül kampanyasını duyurdu. Ayrıca, her işlemin yaklaşık %10’u, sınırlı likidite ekleyecek token sahiplerini ödüllendirmek için kullanılacaktır.

Analist, Haziran’da Satın Alınacak En İyi Altcoin’leri Açıkladı!

Altcoin Uniswap

Bu platform, Ethereum blok zinciri ERC-20 üzerine inşa edilerek 2018’de piyasaya sürüldü. Şu anda Coinmarketcap’a göre en büyük 12. merkezi olmayan finans platformu olarak yer alıyor. Bu firma, protokolünde kilitli olan 3 milyar doların üzerinde kripto varlığına sahip. Bu token, iki akıllı sözleşme – borsa sözleşmesi ve fabrika sözleşmesi üzerinde çalışır. Bu sözleşmeler, temelde, belirli koşulları karşıladığında bazı belirli işlevleri yerine getirmek için oluşturulan otomatik bilgisayar programlarıdır. Fabrika akıllı sözleşmesini kullanarak platforma yeni token’ler eklenebilirken, borsa sözleşmesini kullanarak kullanıcı tüm token’leri takas edebilir veya takas edebilir.

Shiba Token (SHIB)

Altcoin SHIB, bazı Dogecoin piyasalarını zaten ele geçiren nispeten yeni bir dijital varlıktır. SHIBA INU ekosisteminde oluşturulmuş, merkezi olmayan, kendiliğinden topluluk tabanlı bir deneydir. SHIB olarak temsil edilen Shiba tokeni olarak adlandırılan Shiba Inu, Ryoshi tarafından Ağustos 2020’de piyasaya sürülen merkezi olmayan bir kripto paradır.  Listede daha pek çok şey var, ancak yukarıda belirtilen token’ler, oldukça güvenilir olan değerli yatırım odaklı kripto paralarıdır. Kriptokoin.com olarak daha önceden de belirttiğimiz üzere, yatırım yapmadan veya ticaret yapmayı planlamadan önce, baştan sona araştırma yapmak için ödevinizi yapmanız ve ardından kendiniz için en iyisinin ne olduğuna karar vermeniz gerekir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.