Analist “Gizli Cevher” Dedi ve Bu 4 Altcoin’e İşaret Etti!

Kriptocat Haber Editörü
Analist “Gizli Cevher” Dedi ve Bu 4 Altcoin’e İşaret Etti!

Kripto para stratejisti Jessica Walker, kısa bir süre önce paylaştığı videosunda, kripto paralardaki dalgalı seyir sürerken, Haziran ayı için dikkatle izlenmesi gereken, gizli cevher niteliğindeki altcoin projelerini paylaştı. Jessica Walker’a göre, genel piyasalardaki düşüşlü havaya rağmen, düşük piyasa değerlerine sahip olan birkaç altcoin diğerlerini gölgede bırakabilir. Jessica Walker’ın radarında olan altcoin’lere bir göz atalım…

Jessica Walker: Altcoin projesi Ellipsis (EPS), bu direnci kırarsa %100’lük bir kazanç işten bile değil!

Stratejistin listesinin ilk sırasında Ellipsis (EPS) bulunuyor. Henüz bir ay önce piyasaya çıkmış, düşük piyasa değerli bir proje olmasına rağmen, EPS yatırılan toplam para olarak 3 milyar dolara ulaştı. Ayrıca altcoin projesi, elinde EPS bulunduran holder’lara da 1,1 milyon dolarlık ödeme yaptı. Ellipsis Finance, stablecoin’ler için AMM (otomatik piyasa yapıcı) olarak işlev gören Curve Finance’ın fork’larından biri olarak biliniyor. Jessica Walker, EPS ile ilgili yorumlarını şöyle devam ettiriyor:

 Ellipsis Finance ile ilgili en güzel olay, yatırırken ya da çekim yaparken herhangi bir ücret olmaması ve yatırılan likiditelerin de kilitlenmemesi. Bu özellikleri EPS’yi likidite sağlayıcıları için oldukça çekici hale getiriyor.

Analist “Gizli Cevher” Dedi ve Bu 4 Altcoin’e İşaret Etti!Altcoin projesi Ellipsis (EPS) grafiği

Jessica Walker’a göre, EPS tokeni bir tür “değer mıknatısı” olarak kullanılabilir. Bunun anlamı, yatırımcılar EPS tokenlerini stake ederek, borsadaki işlemler sırasında uygulanan alım satım ücretlerinin bir kısmını komisyon olarak kazanabilirler. Ellipsis, EPS tokenini likidite sağlayıcılarına bir tür teşvik olarak dağıtıyor ve bu işleme de “likidite madenciliği” deniyor. EPS fiyatları son birkaç günde iki katına fırladı. Jessica Walker’a göre, altcoin 1,58 dolarlık direnci kırılabilirse, Mayıs ayı başındaki seviyelerden bir diğer %100’lük sıçrama gerçekleşebilir.

Jessica Walker: Lukso (LYXe) aşağı yönlü trendini çevirdiği zaman devasa kazançlar da beraberinde gelir!

Jessica Walker’ın listesindeki diğer altcoin projesi, Lukso ve onun native tokeni olan LYXe’dir. LUKSO; moda, oyun, tasarım ve sosyal medya dünyalarını birbirine bağlayan çok yönlü bir Blockchain ağı olarak biliniyor. Jessica Walker, Lukso ile ilgili düşüncelerini şöyle aktardı:

Kırmızı ok ile işaretlenmiş aşağı yönlü trendini kırabilirse, bu düşük piyasa değerli cevherde, Haziran ayında %30’lara varan kazanç sağlayabilecek devasa hareketler izleyebiliriz.

Analist “Gizli Cevher” Dedi ve Bu 4 Altcoin’e İşaret Etti!

Deneyimli stratejist: LockTrip (LOC) fiyatları çok hızlı toparlanıyor!

LockTrip, Jessica Walker’ın listesinde, potansiyeli fazla olan, düşük piyasa değerli altcoin projelerinden bir diğerini oluşturuyor. LockTrip, diğer birçok merkeziyetsiz uygulamada olduğu gibi üçüncü kişileri aradan çıkaran, Blockchain tabanlı bir seyahat satış platformu olarak biliniyor. Jessica Walker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kullanıcılar, kredi kartı, popüler kripto paralar ve LockTrip’in native tokeni olan LOC gibi çok sayıda ödeme yönteminden birini seçerek ödeme ücretlerinden kurtulabiliyor. Buna ek olarak, platform üzerinden yapılan her rezervasyonun %3’üyle borsalardan LOC tokeni satın alınıyor ve bu satın alınan coinler yakılıyor. Grafik, on gün kadar önce gerçekleşen, yüksek dip formasyonuyla birlikte de vurgulanan, stabil bir yukarı yönlü trende işaret ediyor.

Analist “Gizli Cevher” Dedi ve Bu 4 Altcoin’e İşaret Etti!

Fiyatlar, genel kripto para piyasalarında yaşanan çöküşle paralel olacak şekilde düşse de Jessica Walker’a göre, LOC çok daha hızlı bir şekilde toparlanıyor.

Jessica Walker: Altcoin projesi Centrality, Haziran’da patlama yapmak için mükemmel bir aday!

Jessica Walker’ın radarındaki son altcoin projesi ise, CENNZ ve CPAY coinlerinin ve birçok DeFi uygulamasının altyapısını sağlayan Blockchain ağı Centrality (CENNZ)’dir. Walker, CENNZ ile ilgili düşüncelerini şöyle ifade ediyor:

Centrality, 250.000’in üzerindeki aktif kullanıcısıyla hızlı bir şekilde büyüyen bir platform.

Analist “Gizli Cevher” Dedi ve Bu 4 Altcoin’e İşaret Etti!

Geçtiğimiz hafta %65’lik bir ralli yaşayan CENNZ, şu sıralar 0.85 dolardaki kritik direnci kırmakla meşgul. Jessica Walker’a göre CENNZ, Haziran ayında büyüme gösterebilecek niteliklere sahip mükemmel bir aday olabilir. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Deneyimli Trader, Haziran’da Çok Kazandıracak 5 Altcoin’i Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.