Analist: Derin Cepliler Sessizce Bu Altcoin’i Stokluyor! 10x Yapabilir

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Derin Cepliler Sessizce Bu Altcoin’i Stokluyor! 10x Yapabilir

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti ve trader’ı Coin Bureau sunucusu, derin cebe sahip yatırımcıların sessizce bir altcoin projesinden biriktirdiğini söylüyor. Analiste göre, bu altcoin’in fiyatı 10x’ten fazlasını yapabilir.

Coin Bureau sunucusu: Bu altcoin projesinin ciddi bir potansiyeli var

Yeni bir videoda, kısaca “Guy” olarak bilinen Coin Bureau sunucusu, bir milyon abonesine, kripto para yönetimi devi Grayscale’s Livepeer Trust aracılığıyla Livepeer’e (LPT) yeni bir sermaye akışı fark ettiğini söylüyor. Livepeer, Ethereum ağında merkezi olmayan, Blockchain’de çalışan bir video akış platformudur. 

Analist: Derin Cepliler Sessizce Bu Altcoin’i Stokluyor! 10x Yapabilir

Proje, rakibi Theta Network’e (THETA) benzer şekilde büyüyen akış ve canlı yayın endüstrisine Blockchain ve ademi merkeziyetçiliği tanıtmayı amaçlıyor. LPT, teknik incelemesine göre Livepeer’in protokol tokenidir, ancak platformun değişim aracı değildir. Guy, son aylarda projeye on milyonlarca dolar atılmasına rağmen, LPT’nin kripto alanı tarafından nispeten fark edilmediğine dikkat çekiyor. Analiste göre, yatırımcılar bu altcoin projesini yakından takip etmeli. Coin Bureau sunucusu konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Spoiler uyarısı: Bu projenin ciddi bir potansiyeli var… Livepeer’ın bu kadar küçük bir fonla bu kadar ileri gitmesini ciddi anlamda etkileyici buluyorum. Kripto alanında yeterli miktarda katılım ve nüfuza sahip işleyen bir ürünü var ve proje gerçekten yeni başlıyor. Livepeer’ın önceki kilometre taşlarını ve yol haritalarını incelerken, projenin 2017’de başlamasından bu yana plana bağlı kaldıklarını fark etmeden edemedim. Bu, Livepeer’in gelecek vaatlerini çok daha inandırıcı kılıyor. Bu protokolün potansiyelini görmeye başlıyoruz.

Coin Bureau sunucusu: LPT mevcut fiyatından 10 kat daha fazla yükselebilir

Analist, CoinGecko’ya göre, LPT’ye yönelik genel talebin geçen yılki %1.100 yükselişinden sonra bile sürekli olarak arttığını belirtiyor. Yakından takip edilen analist, LPT için büyük bir rallinin ufukta olabileceğini ekliyor. Coin Bureau sunucusu konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu metriklerin genel eğiliminin kesinlikle doğru yönde ilerlediğini açıkça görebilirsiniz. Bu devam ederse, LPT’nin mevcut fiyatından 10 kat daha fazla yükseldiğini görebilirim. Ve bunun nedeni, çok küçük bir piyasa değerine sahip olması ve LPT’lerini boşaltmayı bekleyen balinaların olmaması.

Analist: Derin Cepliler Sessizce Bu Altcoin’i Stokluyor! 10x Yapabilir

Yazma sırasında LPT, son 24 saatte ufak artışlarla 28,4 dolardan işlem görüyor. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için“İşte Milyarderleri Ağına Çeken Altcoin Hakkında Bilmeniz Gerekenler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.