Analist: Cardano Fiyatı “Kısa Vadede” Bu Seviyelere Oynuyor!

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Cardano Fiyatı “Kısa Vadede” Bu Seviyelere Oynuyor!
  • Kripto para analisti Bhushan Akolkar’a göre, boğalar 2,2 doları hedeflerken Cardano fiyatı ana destekten 1,1 dolara kaydı.
  • Analiste göre, düşen bir kama paterni oluşumu, ADA’yı iyileşmeye giden zorlu bir yola yerleştirebilir.

Cardano fiyatı geçen hafta ilginç bir gelişme yaşadı ve beşinci sıraya yükseldi

Cardano geçen hafta ilginç bir gelişme yaşadı ve fiyattaki serbest düşüşe rağmen piyasada beşinci sıraya yükseldi. Staking platformu, 50,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve Binance Coin‘in hemen arkasından geliyor. Geçen haftaki ticaret sadece ADA için değil, tüm kripto piyasası için dehşet vericiydi. Son zamanların tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,5 dolardan sonra ADA, 1,1 dolarlık desteğe düştü.

Analist: Cardano Fiyatı “Kısa Vadede” Bu Seviyelere Oynuyor!

Bununla birlikte kripto para analisti Bhushan Akolkar’a göre, düşüşün daha fazla yatırımcının piyasaya daha düşük bir fiyattan girmesine izin verdiği ve refleks toparlanmasını 1,6 dolara getirdiği görülüyor. Dahası analiste göre, grafikte oldukça yükselişli bir patern oluşuyor ve Cardano’yu önemli ölçüde desteklemesi muhtemel.

ADA boğaları, düşen kama paterninin kırılmasına odaklanıyor: 2,2 dolar!

Kripto paradaki iyileşme dalgası, 1,6 dolarlık düşen kama deseninden kopmayı içeriyordu. Belki de genel baskı, 200 Basit Hareketli Ortalama’daki dirençten geldi. Analiste göre boğaların, alıcıların yükseliş trendini sabote etmemesini sağlayan bir hareket olan daha yüksek desteği tutmak için savaştığı açık. Düşen kama analiste göre, 2.2 dolarlık bir hedefle oldukça yükselişli bir formasyondur. Bu arada analiste göre, Cardano‘nun dört saatlik grafikte 200 SMA’daki direnci düşürmesi ve beklenen canlanmayı doğrulamak için günü 1,6 doların üzerinde kapatması gerekiyor. 

Analist: Cardano Fiyatı “Kısa Vadede” Bu Seviyelere Oynuyor!ADA/USD dört saatlik grafik – Kaynak: Tradingview 

Analiste göre, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD), hakim teknik grafiği pekiştiren yükseliş görünümüne sahip. Analiste göre, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 1,6 dolar ve 200 SMA’daki reddedilmenin ardından artan genel yük baskısını vurguluyor.  Fiyatın orta çizginin altına çekilmesi analiste göre, göz ardı edilemeyecek canlı bir düşüş resmidir. Bu nedenle analiste göre, yatırımcılar düşüşün sırasıyla 1,4 dolar ve 1,1 dolar seviyelerinde olma ihtimaline hazırlıklı olmalıdır.

Cardano fiyatının gün içi görünümü

Spot fiyatı: 1,58 dolar

Trend: Kısa vadeli düşüş eğilimi

Oynaklık: Genişleyen

Destek seviyeleri: 1,4 ABD doları ve 1,1 ABD doları

Direnç seviyeleri: 200 SMA, 1,6 dolar ve 1,8 dolar

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.