Analist: Cardano, Ethereum ve BNB İçin Bu Seviyeleri İzleyin!

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Cardano, Ethereum ve BNB İçin Bu Seviyeleri İzleyin!

Kripto analisti Jason Pizzino, 181.000 abonesi bulunan Youtube kanalından üç altcoin’e yönelik çeşitli yorumlarda bulundu. Cardano (ADA), Ethereum (ETH) ve Binance Coin’in (BNB) yükseliş momentumlarını sürdürmek için kilit seviyelerin üstesinden gelmeleri gerektiğini söyledi. Cardano’nun güçlü toparlanma belirtileri göstermesine rağmen, bir sonraki ayağı tetiklemek için ani direncini kırması gerektiğini belirtti.

Pizzino: Cardano, Ethereum ve BNB’nin bu seviyeleri kırması gerek

Pizzino, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir Youtube videosunda Cardano, Ethereum ve Binance Coin’e dikkat çekti. Cardano’nun ani direnç seviyesini aşması gerektiğini belirten analist, ADA için aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Buradaki fiyatın üzerine çıkmak, 2,04 dolar, 2,05 dolar, 2,06 dolar, 2,10 dolar civarında geri dönmek istiyorum. Emin olmak için birkaç sent daha hareket etmesine izin verin. Olay aşağı yukarı böyle ve bu seviyelere daha yakın bir hale geliyoruz. Ancak hacim düşüyor.”

Analist: Cardano, Ethereum ve BNB İçin Bu Seviyeleri İzleyin!

Aynı zamanda en büyük altcoin olan Ethereum’a da bakan kripto stratejisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun nispeten güçlü göründüğünü, ancak şu anda birden fazla zaman diliminde güçlü bir direnç seviyesi olarak hareket eden kritik bir fiyat noktasına yaklaştığını belirtti.  Analist “Daha yükseklere çıkıyoruz. İyi görünüyor. Kesinlikle 3.000 doların üzerine çıkarmak istiyoruz. Bu noktada reddedilme başlıyor – gerçekten çok kritik bir nokta. Bu noktanın üzerine çıkılabilirse 3.100 dolar bölgesinde tutunursa, bullish olurum. ETH’de daha fazla yükseliş momentumu için bu seviyeleri beliyorum,” ifadelerini kullanıyor.

Analist: Cardano, Ethereum ve BNB İçin Bu Seviyeleri İzleyin!

Öte yandan popüler kripto borsası Binance’in yerel varlığı BNB’ye gelince Pizzino, yükselişin devamı için 500 doların üzerinde çok önemli bir seviyenin geri alınması gerektiğini düşünüyor. Analist, büyük çöküşün yaşandığı 19 Mayıs’a atıfta bulunarak o günün en yüksek seviyesi olan 519 dolara dikkat çekti ve altcoin için bu seviyenin kritik olduğunu belirtti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere o süreç boyunca Bitcoin ve birçok altcoin’de düşüş meydana gelmişti.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.