Analist: Bunlar Mayıs’ta Yatırım Yapılacak En İyi Altcoin’ler!

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Bunlar Mayıs’ta Yatırım Yapılacak En İyi Altcoin’ler!

Altcoin yatırımı yapmakla ilgili ne düşünürdünüz. Yakın tarihli bir videoda, geniş kitleler tarafından takip edilen Elliot Wainman, Mayıs 2021’de büyük getiri elde etmek üzere yatırım yapılabilecek en iyi altcoin’leri açıklıyor.

Altcoin Cardano (ADA)

Wainman’ın listesindeki ilk kripto para birimi, muazzam bir adanmış topluluğa sahip en popüler Ethereum katili olan Cardano (ADA). Wainman’a göre Cardano, Cardano blok zincirini sürdürmek için muazzam miktarda daha az enerji tüketimi kullandıkları için yeşil yani çevreci bir kripto para birimidir. Wainmann Cardano’nun büyük bir yeni dApp akışına sahip olacağını belirtti.

Analist: Bunlar Mayıs’ta Yatırım Yapılacak En İyi Altcoin’ler!

Freeway Token (FWT)

Listedeki bir sonraki altcoin, Aubit ağının yerel varlığı olan Freeway Token’dir (FWT). Wainmann bu noktada  Aubit’in gerçek dünya varlıklarını alana getireceğini ifade ediyor. Bu durumda gerçek dünya varlıklarına ve emtialara yatırım yapmak veya hisse senetleri gibi alımlar yapmak mümkün olacak. Bu anlamda sentetik olarak ifade edilen varlıkları satın alabileceksiniz. Ek olarak analist, ilginç olanın, Aubit Supercharge ile Bitcoin, Ethereum, Binance, USD ve Eurosmith’i yatırmanıza da izin vermesi olduğunu belirtti. Yine de, bu koinin diğer yüksek piyasa değeri olan kripto paralardan çok daha volatil olabileceğini, bu nedenle yatırımcıların yatırım yaparken dikkatli olması gerektiğini belirtiyor.

Oiler (OIL)

Oiler (OIL) da trader’ın gündeminde olan bir kripto para birimi. Analist bu noktada “Ailer, insanların blockchain odaklı parametreler için vadeli işlemler yapmasına imkan tanıyan blockchain opsiyon işlemlerini alana getiriyor” ifadesini kullanıyor ve ekliyor:

Karşılık veriyorum ve önümüzdeki yıl için gaz fiyatımı sabitlemek istiyorum. Üstelik bunu gazın gerçekten değişken olduğunu bilerek yapıyorum. Aslında, bunu Oiler aracılığıyla bir seçenekle kilitleyebilirdim ve Oiler ve OIL ile ilgili asıl ilginç olan şey, bir oracle gerektirmemesidir. Dışarıdan veriye ihtiyaç yoktur, çünkü bu opsiyonlar için kullandığı tüm veriler doğal olarak Ethereum’daki blok zincirindedir.

Wainman’a göre bu, blockchain opsiyonlarının tamamen yeni bir finansal ürünü. Oiler Network, borsalar, kurumsal müşteriler, Katman 2 (L2) sağlayıcıları, madenciler ve DeFi uzman kullanıcıları gibi öncü blockchain kullanıcıları için sigorta sağlıyor. Wainman, sayılan altcoin’lerin yanı sıra, 2021 Mayıs ayı için Polkadot (DOT), Kusama (KSM), Cosmos (ATOM), yearn.finance (YFI) için potansiyel büyüme öngörüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.