Analist: Bu Altcoin’ler, Sıradaki En Hızlı Atlar Olacak!

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Bu Altcoin’ler, Sıradaki En Hızlı Atlar Olacak!

Altcoin vurguları gelmeye devam ediyor. Kripto para traderı ve YouTuber Tyler Swope, yaklaşan kripto airdroplarını ve hangi altcoin’lerin en hızlı at olacağını gözler önüne seriyor. Yeni bir videoda Swope, Dogecoin’in (DOGE) dokuzuncu en büyük S&P 500 şirketi Tesla tarafından bir ödeme aracı olarak kabul edilmesinin fiyatını öenmli ölçüde artıracağını savunuyor. Swope’a göre, varlığın mevcut fiyatı olan 0.38 $’dan seviyesinden %163 oranında bir değer artışı söz konusu olabilir. Swope’un konuyla ilgili olarak açıklaması şu şekilde yer alıyor:

Bence, Tesla’nın ödeme için Dogecoin duyurusunun geleceği söz konusu. Muhtemelen bu yaz, önümüzdeki bir veya iki ay içinde Dogecoin için önemli etkileri olacak. Bunun neticesinde oluşan hype piyasalardaki toparlanma ile birleştiğinde Dogecoin’in 1 Dolar seviyesine doğru yeniden bakılacak.

Yükseliş yörüngeli Altcoin vurgusu

YouTuber ayrıca, merkezi olmayan borsa Uniswap’ın (UNI) en son sürümünde likidite sağlama sürecini basitleştiren merkezi olmayan finans (DeFi) projesi Sommelier Finance’in yakında yerel bir token yayınlayabileceğini belirtiyor. Topluluğun bu noktada bir beklenti içerisine girdiğini belirten ünlü trader, proje sahiplerinin tokenı sonradan piyasaya süreceğini ancak henüz resmi bir tarihin açıklanmadığını belirtiyor. Swope yine de token’in dikkatle takip edilmesine işaret ediyor.

Analist: Bu Altcoin’ler, Sıradaki En Hızlı Atlar Olacak!

Airdrop’lar konusuna da değinen Swope, dört Ethereum tabanlı opsiyon protokolünün kullanıcılarının, DeFi protokolü Ribbon Finance’in (RBN) yerel token’i talep edebileceğini açıkladı. Bu protokoller arasında Hegic, Opyn, Charm ve Primitive yer alıyor. YouTuber, DeFi ağı Centrifuge (CFG) sahiplerinin Altair (AIR) airdropundan yararlanacağını belirtiyor. Kriptokoin.com olarak daha önceden de belirttiğimiz üzere Altair aynı zamanda bir varlık tokenleştirme platformudur.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.