Analist: Bu Altcoin Gerçek Dogecoin! Bu Seviyelere Fırlayacak

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Bu Altcoin Gerçek Dogecoin! Bu Seviyelere Fırlayacak

Kripto analisti ve etkileyici Tyler Swope, Dogecoin’i (DOGE) gasp edeceğine ve geleceğin meme para birimi olacağına inandığı altcoin projesini açıklıyor.

Tyler Swope: Dogecoin sahipleri beni duyuyor! Akıllı sözleşmeler çok önemli…

Usta analist Tyler Swope, yeni bir videoda 238.000 YouTube abonesine, Dogecoin’in hızla gelişen meme kültüründe alaka düzeyini korumasına izin veren özelliklerden yoksun olduğuna inandığını söylüyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

 Ödemeler için kabul edilmek para birimi olarak fayda sağlar. Ancak para birimi olmak, geleceğin meme para birimi olacağınız anlamına gelmez. Dogecoin sahipleri beni duyuyor. Akıllı sözleşmeler çok önemli… Ve bunu görmek üzücü. Dogecoin geliştirici alt dizininde bile, bir ay önce birileri akıllı sözleşmeler hakkında soru soruyordu ve bir DOGE geliştiricisinden en çok oy alan gönderi: “Hayır, Ethereum ile aynı kapasitede değil. Gerekli değildir. Dogecoin bir para birimidir. Zillere ve ıslıklara ihtiyacımız yok.”

Analist: Bu Altcoin Gerçek Dogecoin! Bu Seviyelere Fırlayacak

Bir kripto para, mem kültürünü desteklemek için nelere sahip olmalı?

Tyler Swope’e göre, bir kripto para, mem kültürünü desteklemek için para birimi olmaktan başka daha fazla işleve sahip olmalıdır. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim görüşüme göre, bunu yapmak için akıllı sözleşmelere ihtiyacınız var. Oracle’lara ihtiyacın var. Sanata ihtiyacın var. Memler sanat, resimler, pop kültür yoluyla iletişimdir. Zincirinizde bunlardan hiçbirine ev sahipliği yapamazsanız, geleceğin para birimi haline gelemezsiniz. Size bunu garanti edeceğim.

Tyler Swope: Popüler altcoin Chainlink’in (LINK) mem kültürünü bilmiyorsanız, dinleyin

Çoğu insan altcoin projesi Dogecoin’e bakarken analist, tek büyük kripto paranın geleceğin para birimi haline gelebilecek özelliklere ve kültüre zaten sahip olduğunu iddia ediyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Chainlink’in (LINK) mem kültürünü bilmiyorsanız, dinleyin. Geniş kapsamlı, güçlü ve Flan Adamı putlaştırıyor: Sergey Nazarov… Birçoğu anlamıyor, o tuhaf resimleri ya da dini imaları anlamıyor, ama yakında anlayacaksınız. Bence LINK’in mem kültürü, DOGE’ninkinden daha organize, daha güçlü ve mem para birimleri oluşturmaya hazır.

Analist: Bu Altcoin Gerçek Dogecoin! Bu Seviyelere Fırlayacak

Tyler Swope: Popüler altcoin Chainlink’in fiyatı 1.000 dolara kadar yükselebilir!

Tyler Swope, Chainlink’in yeni bir tür değiştirilemez token (NFT) ile birlikte sonunda mem kültürünü devralacağına inandığını vurguluyor. Tyler Swope konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Neden sadece bir kripto para birimi değil, aynı zamanda ona bağlı bir değeri olan gerçek bir meme, bir sanat eseri olan memler aracılığıyla insanlara ödeme yapmayasınız? Bu yalnızca NFT’ler, özellikle Chainlink ve oracle ağının izin verdiği dinamik NFT’ler ile mümkündür. Dinamik NFT’ler, harici veri ve sistemlerle iletişim kurmak ve bunlara tepki vermek için oracle’ları kullanan temelde kalıcı akıllı sözleşmelerdir… Öyleyse bunu hayal edin, çünkü düşündüğünüzden daha erken geliyor ve zaten bazı şekillerde başlıyor. Chainlink oracle’ları Aaave’ye güç veriyor. Aave’den aTokens (faiz getiren tokenler), borç verme sistemleri aracılığıyla sürekli olarak getiri üretir. Sürekli büyüyen teminat. Artık teminat tutan o NFT’ye sahip olabilirsiniz.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Tyler Swope fiyat potansiyeli açısından, popüler altcoin Chainlink’in şu anki değerinden %1.900 meteorik bir artışı temsil eden 1.000 dolara kadar yükselebileceğine inandığını söylüyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.