Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!

Popüler bir kripto para kanalı Altcoin Buzz, bu kripto para birimi piyasasındaki düşüşün ortasında en kârlı 5 altcoin projesini paylaştı. Altcoin Buzz, “Aşırı ısınmış bir piyasa ve iyi bir FOMO dozu, birçok altcoin’i son bir veya iki ay içinde yeni zirvelere taşıdı. Doğal olarak en hızlı yükselenler, muhtemelen en hızlı düşenlerden olacaktır. Ama kesin bir şey varsa o da toparlanmadır. Bazı altcoin’ler, piyasalar tekrar yükseldiğinde diğerlerinden daha iyi performans gösterecek,” ifadelerini kullanıyor. İşte Altcoin Buzz’a göre şu anki düşüş piyasasındaki en kârlı 5 altcoin…

Altcoin Buzz: Polkadot (DOT) ilk kurtulanlardan olacak

Kripto kanalının listesindeki ilk altcoin Polkadot (DOT). Polkadot ekosistemi hızla büyüyor ve yüksek hızlı, düşük maliyetli blockchain işlemlerine olan talep her zamankinden daha yüksek. Altcoin Buzz’a göre, “Muazzam düşüşle bile DOT, hâlâ 2020’nin ikinci yarısında olduğundan %500 daha yüksek seviyede işlem görüyor”.

Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!

Dahası, son parachain’in lansmanının yakın olduğunu ve bunun DOT için ivme sağlayacağından bahsediyor. Bunun da altcoin’i mevcut düşüşten çıkan ilk projelerden biri haline getireceğini söylüyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap’in yönetişim token’ı bir darbe aldı. Ancak Altcoin Buzz’a göre DEX’in V3 sürümü Katman 2 ölçeklendirmeyi etkinleştirdiğinde bu durum hızla değişebilir. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere yakın bir zamanda Uniswap, V3’yi işleme almıştı.

Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!

Altcoin Buzz, “Sürüm 3’ün bazı tahminlere paralel olarak büyümesi ve sürüm 1 ile sürüm 2 arasında gördüğümüz üssel büyümeyle eşleşirse, o zaman gerçekten bir şeyler görebileceğiz,” diyor. Altcoin Buzz, bunun önümüzdeki birkaç ay içinde herhangi bir zamanda olabileceğini de ekliyor. “Daha fazla likidite farming’i teşviki olasılığı, ileriye dönük UNI fiyatları için önemli bir katalizör olabilir” diyor.

Altcoin Buzz: Enjin Coin (ENJ) ön saflarda

Enjin Coin (ENJ) de kripto kanalının radarında. Stratejist, NFT’lerin ve oyunların 2021’de kripto endüstrisi için gündemde olduğunu ve Enjin’in bu alanın ön saflarında olduğuna hiç şüphe olmadığını söylüyor:

Enjin Coin uzun süredir ortalıkta. Ortaklıklar ve platform geliştirme konusunda sağlam ilerleme kaydetti. Bu nedenle, ENJ, izlenmesi gereken bir varlık olabilir.

Polygon (MATIC)

Dört numarada Poligon (MATIC) bulunuyor. Platform, farklı L2 teknolojilerini destekleyen bir Katman 2 toplayıcısıdır. Altcoin Buzz, “MATIC uzunca bir süredir bu son çöküşe karşı dirençliydi, hatta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Katman 2 Ethereum ölçeklendirmesine olan talebi küçümsemek mümkün değil ve Polygon son zamanlarda büyük ilgi gördü,” diyor.bSon aylarda Polygon; SushiSwap, Infura, mStable, Curve Finance, Aave, Decentraland ve Atari dahil olmak üzere çeşitli platformlar Polygon ile entegre oldu veya ortaklık kurdu.

Crypto.com Coin (CRO)

Altcoin Buzz’ın kârlı coin listesinin sonunda Crypto.com (CRO) yer alıyor. Coin, bir cüzdandan tüm sektöre hizmet veren çok yönlü bir platforma dönüşmüştür. Kripto kanalına göre “Mart’taki ana ağ lansmanının ardından platform, New York Borsası (NYSE) ve Chainalysis dahil olmak üzere bir dizi büyük ortaklık ile DeFi ve NFT alanına tam anlamıyla girdi.”

Analist: Bu 5 Altcoin, Piyasa Çöküşünde Toplanacakların En İyileri!

Kanala göre DeFi ve NFT momentumunun devam etmesi ile birlikte, platformun CRO tokeni, piyasalar düzeldiğinde yeni zirvelere çıkarılabilir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.