Analist: Binance Smart Chain’deki Bu 5 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Kriptocat Haber Editörü
Analist: Binance Smart Chain’deki Bu 5 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Yakın tarihli bir videoda, kripto para birimi odaklı Youtube kanalı Altcoin Buzz, Binance Smart Chain’de (BSC) umut vaat eden düşük sermayeli altcoin projeleri arasından en iyi seçimlerini açıkladı. Bu seçimlere bir bakalım.

Altcoin Linear Finance (LINA)

Listedeki ilk düşük hacimli altcoin Linear Finance (LUNA). Linear Finance, DeFi ekosistemindeki bazı önemli sorunları gidermeye çalışan oldukça yeni bir blockchain projesidir. Bu sorunlar likidite ve pahalı gaz ücretleri. Kullanıcılar, Linear Finance’ın türev ürünlerini kullanarak yukarıdaki sorunları önleyebilirler. Linear kullanarak, kullanıcılar türev varlıkları basabilir ve bunları daha ucuz ve daha hızlı işlemleri kolaylaştıran sentetik varlık takas platformunda takas edebilirler.

Cartesi (CTSI)

Listede bir sonraki kripto para birimi yazı yazılırken piyasa değeri yaklaşık 250 milyon USD olan Cartesi (CTSI). Cartesi, Ethereum’un yüksek işlem ücreti gibi acil sorunlarını çözmek için akıllı sözleşmeleri ölçeklendiren bir blok zinciri projesidir. Altcoin Buzz’ın açıkladığı üzere Cartesi, bir optimistic Rollup kullanarak ve akıllı sözleşme geliştirmede devrim yaratarak bu hedefe ulaşıyor. Cartesi ile geliştiricilerin dApp’larını kendi seçtikleri blok zinciri üzerine inşa etmek için Linux’u kullanabileceklerini de unutmayalım.

Litentry (LIT)

Listede sonraki koin, yazı yazarken 86 milyon Dolarlık oldukça düşük bir değere sahip Litentry (LIT) var. Litentry, kimlik tabanlı bir ağ ve ilgili araçları içeriyor. Bir kimlik eşleştirme ve kimlik belirleme mekanizması içeriyor. Bir bütün olarak merkezi olmayan kimlik ve kullanıcı etkinliği veri yönetimi altyapısından oluşuyor.

Analist: Binance Smart Chain’deki Bu 5 Altcoin Güçlü Yükselebilir!

Altcoin Reef Finance (REEF)

Altcoin Buzz’ın radarında dördüncü sırada yer alan bir likidite toplayıcı olan Reef Finance (REEF) bulunuyor. Piyasa değeri sorunuyla karşı karşıya olmasına rağmen, stratejist, iddialı yol haritasına sahip güçlü temelleri nedeniyle bu projede hala güçlü bir iyimserliğe sahip.

Reef, çok amaçlı bir token. Stake etme, getiri dağıtımı, yönetişim ve protokol ücretlerinin ödenmesi için kullanılabiliyor.  Bazı önemli ürünler piyasaya sürüldüğü için 2021’in 2. çeyreği Reef Finance için büyük bir çeyrek olacak. Ayrıca bu ikinci çeyrek umut vaat eden fiyat hareketi için çok iyi bir zaman dilimi olabilir.

SafePal (SFP)

Listenin sonuncusu, Binance Labs tarafından desteklenen bir kripto para birimi cüzdanı olan SafePal (SFP). Yazım sırasında, SFP’nin piyasa değeri yaklaşık 116 milyon USD’dir. SafePal, tümü SafePal Uygulaması aracılığıyla eşleştirilen ve yönetilen hem donanım hem de yazılım cüzdanları sağlıyor ve Binance tarafından desteklenen ve yatırım yapılan ilk donanım cüzdanıydı. SFP’nin DeFi ve CeFi’nin finansal bir toplayıcısı olan SafePal Earn’de de stake edilebileceği belirtiliyor. SafePal Earn ile kullanıcılar risk tercihlerine göre ekstra getiri elde edebilirler.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.