Amazon, DeFi Konusunda Deneyimli Bir Ürün Müdürü Arıyor

Kriptocat Haber Editörü
Amazon, DeFi Konusunda Deneyimli Bir Ürün Müdürü Arıyor

Amazon, blockchain teknolojisini bulut hizmetine entegre edebilmek için bir iş ilanı yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amazon, DeFi konusunda tecrübeli bir Eser Müdürü arayışına geçti.

Blockchain Eser Müdürü Arayışı

Amazon DeFi konusunda tecrübeli bir “Blockchain Eser Müdürü” işe almak için ilan açmış durumda. Eser müdürü, şirketin Seattle’da bulunan Amazon Managed Blockchain’de (AMB) vazife alacak. Şirketin adayları “dönüşümsel bir alanda müşteri muvaffakiyetini artırmaya” davet ediyor.

İşe alınacak olan Eser Müdürü, blockchain teknolojisini entegre ederek, Amazon Web Service’i (AWS) geliştirmekten de sorumlu olacak.

Amazon’un aradığı Eser Müdürü’nün Blockchain çerçeveleri, teknolojisi ve Ethereum ve Hyperledger dahil olmak üzere uygulamalarla ilgili deneyim” sahibi de olması gerekiyor. Bununla birlikte ülkü adayın “blok zinciri alanında ve bilhassa DeFi yahut Klâsik Finansal Hizmetlerde eserler yahut yenilikler sunma tecrübesine sahip olacağını” da vurgulanıyor.

AMB, geçtiğimiz Mart ayında EVM tabanlı uygulamaların bulut platformunda çalışması için Ethereum’a (ETH) bir takviye ekledi. Ayrıyeten, Ethereum ağı üzerindeki genel düğümlerle senkronizasyonu da sağladı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.