“Altcoin’lerin Evi” olan Borsadan Ripple ve Bu Altcoin’ler İçin Önemli Duyuru!

Kriptocat Haber Editörü
“Altcoin’lerin Evi” olan Borsadan Ripple ve Bu Altcoin’ler İçin Önemli Duyuru!

“Altcoin’lerin evi” olarak anılan Poloniex borsası, bakım için Ripple (XRP) cüzdanının yanı sıra TRX ve ETH cüzdanlarını da tekrar devre dışı bıraktığını açıkladı.

Poloniex borsasından Ripple ve bu altcoin’ler için önemli duyuru

California merkezli Poloniex borsası, bakım için kripto cüzdanlarını devre dışı bıraktığını duyurdu. Bunlar XRP, TRX ve TRC-20, ETH ve ERC-20 adresleridir. Borsanın açıklamasına göre, bir sonraki duyuruya kadar para yatırma ve çekme işlemleri devre dışı bırakıldı. Bu haftanın başlarında, borsa aynı nedenle BCH ve DOT cüzdanlarını geçici olarak kapattı. 24 Mayıs Pazartesi günü, XRP cüzdanı da geçici olarak devre dışı bırakıldı, bu da XRP cüzdanlarının son yedi gün içinde ikinci kez bakımda olmasını sağlıyor.

“Altcoin’lerin Evi” olan Borsadan Ripple ve Bu Altcoin’ler İçin Önemli Duyuru!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, o zamanlar Poloniex ekibinin XRP cüzdanlarını düzeltmesi bir gün sürdü. Şimdi ise bu işlemlerin ne kadar süreceğine yönelik net bir tarih yok. Altıncı en büyük kripto para birimi  XRP, yazım sırasında yüzde 1 oranında düşüşle 0,87 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 40,4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ripple fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.