Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’ler Piyasanın Kâr Devleri Olacak!

Kriptocat Haber Editörü
Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’ler Piyasanın Kâr Devleri Olacak!

Tanınmış bir kripto para trader’ı ve etkileyicisi olan Altcoin Psycho, ortaya çıkan bir altcoin grubunun önümüzdeki birkaç ay içinde piyasanın geri kalanından daha iyi performans göstereceğini söylüyor.

Popüler trader: Bu altcoin projeleri pazarın geri kalanından daha iyi performans gösterecek

Sektörde “Altcoin Psycho” olarak bilinen popüler analist, 291.000 Twitter takipçisine, neden Solana’da yürütülen projelerin kalkışa hazır olduğuna inandığını anlatıyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım önümüzdeki birkaç ay içinde Solana projelerinin pazarın geri kalanından daha iyi performans gösterdiğini göreceğiz.

Solana ekosistemindeki önde gelen projelerden bazıları arasında merkezi olmayan borsa Serum (SRM), Blockchain tabanlı bulut altyapısı sağlayıcısı Akash Network (AKT) ve merkezi olmayan bulut bilişim aracı Aleph.im (ALEPH) yer alıyor.

Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’ler Piyasanın Kâr Devleri Olacak!

Usta analist: Piyasalar kaçınılmaz olarak uzun bir süper döngüye tanık olacak

Solana ekosisteminin dışında analist, kripto piyasalarının kaçınılmaz olarak uzun bir süper döngüye tanık olacağını ve birçok yatırımcının erken satış yaparak bunu kaçıracağını savunuyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Süper döngü nihayet gerçekleştiğinde, zirve gibi görünecek ve hissedilecek. Her yerde ve her yerde, hatta şimdi olduğundan daha fazla kripto paradan bahsedildiğini hayal ediyorum. Bu gerçekleştiğinde pek çok büyük yatırımcının geride kalacağını düşünüyorum ve bence bu aşama, ticareti en zor aşama olacak… Bence bunu ifade etmenin daha iyi bir yolu: Klasik bir zirveye benzeyen ancak en iyi yatırımcıları bile taklit eden birden fazla aşama olacak.

Altcoin Uzmanı: Bu Altcoin’ler Piyasanın Kâr Devleri Olacak!

Başarılı analist: Uzun vadeli yatırımcılar, trader’lardan daha iyi kâr alacak

Analist, süper döngü aşaması başladığında, uzun vadeli yatırımcıların trader’lardan daha iyi kâr alacağını ekliyor. Bir süper döngünün ne zaman meydana gelebileceğine gelince analist, kimsenin bunu tahmin edemeyeceği konusunda uyarıyor. Usta analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu söylemekten nefret ediyorum, gerçekten bunu söylemekten nefret ediyorum. Ancak bence ‘HODLers‘ bu olduğunda trader’ların %95’i gibi daha iyi performans gösterecek. Yine de açık uçlu soru: Bu, bu döngü sırasında mı yoksa gelecekteki bir döngü sırasında mı olacak? Cevabı henüz bilmiyorum.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.