Altcoin Kâhini, Mayıs İçin Seçtiği 11 Altcoin’i Açıkladı: Patlayacaklar!

Kriptocat Haber Editörü
Altcoin Kâhini, Mayıs İçin Seçtiği 11 Altcoin’i Açıkladı: Patlayacaklar!

Yüksek profilli bir kripto stratejisti ve trader’ı olan il Capo Of Crypto (CryptoCapo), altcoin’lerin büyük bir patlama oluşturmaya hazır olduğunu belirtiyor. Analist, bu ay tutmayı planladığı 11 altcoin projesini açıklıyor.

il Capo Of Crypto: Mayıs ayında tutmayı planladığı 11 altcoin projesini açıkladı!

Yeni bir tweet’te il Capo Of Crypto (CryptoCapo), kullanıcıları için halka açık interneti optimize eden ve şifreleyen bir protokol olan Syntropy (NOIA), Reserve Rights governance token  Reserve Rights Token (RSR) ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH)’yi tutmayı planladığını söylüyor.

Buna ek olarak il Capo Of Crypto, siber güvenlik projesi Constellation (DAG), merkezi olmayan borsa Balancer (BAL), gizliliği koruyan merkezi olmayan veritabanı Phala Network (PHA), oracle projesi Tellor (TRB), otonom ekonomi platformu Sora (XOR), otomatik piyasa yapıcısı PorkSwap (PSWAP), video ve oyun protokolü Verasity (VRA) ve Blockchain tabanlı ekosistem Sand’ı tutmayı planladığını söylüyor.

il Capo Of Crypto: Altcoin’lerin, özellikle de düşük hacimli kripto paraların yükselmesini bekliyorum!

il Capo Of Crypto, Bitcoin ve diğer büyük altcoin’ler hariç kripto piyasalarının performansını izleyen bir grafik olan “Others Dominance” endeksinin, beş yıllık muazzam bir konsolidasyondan çıktığına inandığı için altcoin’lerin, özellikle de düşük hacimli kripto paraların yükselmesini beklediğini söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi, insanlar altcoin’lerden BTC’ye geçerken… Birkaç gün sonra altcoin’ler pompalanıyor. Dürüst olmak gerekirse çoğunlukla altcoin içinde olmak çok rahat.

Altcoin Kâhini, Mayıs İçin Seçtiği 11 Altcoin’i Açıkladı: Patlayacaklar!Kaynak:  il Capo Of Crypto /Twitter

il Capo Of Crypto: NOIA ve Reserve Rights Token bu seviyelere fırlayacak!

NOIA’ya bakan il Capo Of Crypto, altcoin’in şu anki fiyatından Bitcoin’e (NOIA/BTC) karşı %160’ın üzerinde kazanç elde etmesine izin verecek büyük bir parabolik hareketin erken aşamalarında olduğuna inanıyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NOIA/BTC. Biri parabol mu dedi?

Altcoin Kâhini, Mayıs İçin Seçtiği 11 Altcoin’i Açıkladı: Patlayacaklar!Kaynak:  il Capo Of Crypto /Twitter

Reserve Rights Token‘e gelince il Capo Of Crypto şu anki değerinden Bitcoin’e (RSR/BTC) karşı %220’nin üzerinde bir yukarı potansiyele sahip olduğunu tahmin ediyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

RSR/BTC. Bu daha çok pompalanmak istiyor.

Altcoin Kâhini, Mayıs İçin Seçtiği 11 Altcoin’i Açıkladı: Patlayacaklar!Kaynak:  il Capo Of Crypto /Twitter

il Capo Of Crypto: Lider altcoin ETH’nin yükselişi 10.000 dolar ile bitmeyecek

Analist ayrıca lider altcoin Ethereum’un hareketini de izliyor. Analist, en büyük ikinci kripto para biriminin yükselişinin 10.000 dolar ile bitmeyeceğini söylüyor. il Capo Of Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zaman adım adım, ancak bu döngü için ETH’nin 10.000 dolar olacağını düşünmüyorum. Daha yüksek olacak.

CoinMarketCap’e göre Ethereum, yazı yazarken 3.000 doların üzerine çıktığı için yeni tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydediyor. 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.